UAH
 • EUR
 • USD
 • PLN
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Засоби догляду за акваріумом

Сортування:
спочатку дешевше
за назвою за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі

Якщо ви купили і встановили акваріум, запустили туди рибок і придбали всі необхідні додаткові опції, то слід подбати й про засоби регулярного догляду.

Купити засіб для догляду за акваріумом за вигідною ціною

Розклад процедур по догляду за акваріумом залежить від його габаритів, особливостей мешканців, елементів декору та обладнання. Велику роль при виборі відіграє наявність/відсутність живих рослин в акваріумі. Для нормального функціонування воду в акваріумі рекомендується замінювати не рідше разу на тиждень. При цьому існують види акваріумів, воду в яких необхідно міняти частіше, ніж в інших.

Догляд за акваріумом забирає не більше десяти хвилин на день. Крім того, на різні процедури по догляду необхідно буде витратити близько однієї години один раз на тиждень. Нерегулярні завдання, які виникають по ходу експлуатації акваріума, також можуть зайняти певну кількість додаткового часу.

Регулярний догляд за акваріумом

Що стосується щоденного догляду за акваріумами, то він в основному включає в себе годування риб. Також необхідно щодня перевіряти поведінку рибок, щоб вчасно помітити хворого жителя акваріума. Слід також щодня перевіряти справність роботи приладів для обігріву, пристроїв для аерації та фільтрації, а також обладнання для освітлення.

До щотижневого обслуговування належить часткова заміна води на свіжу. Крім цього, необхідно стежити за порядком акваріума в цілому. Слід регулярно піклуватися про рослини, видаляти детрит, який не вдалося зібрати фільтром, а також чистити від водоростей оглядове скло.

Різновиди засобів по догляду за акваріумом у зоомагазині ProfiZoo

На нашому сайті ви знайдете такі типи засобів по догляду:

 • засоби для адаптації водопровідної води для акваріумних рибок;
 • поживні елементи для акваріумних рослин;
 • засоби для нейтралізації хлору;
 • засоби проти грибків, білих крапок, гнилі плавників та ін.

Від грамотного вибору засобів по догляду за акваріумом залежить здоров'я всіх його мешканців і зовнішній вигляд вашого підводного світу. Якщо ви не можете самостійно розібратися, які засоби вам знадобляться, або не можете визначити причину виникнення частих захворювань у ваших рибок, рекомендуємо звернутися до фахівців.

Ціна на засоби догляду за акваріумом в Україні

Ціна на засоби догляду за акваріумом в Україні може залежати від наступних факторів:

 1. Тип та призначення засобу: Вартість може варіюватися в залежності від типу засобу догляду за акваріумом. Наприклад, засоби для очищення води, добрива для рослин, засоби для очищення акваріума від відкладень можуть мати різну цінову категорію.

 2. Бренд та якість продукту: Засоби відомих брендів або виробники, які гарантують якість та ефективність засобів для догляду, можуть мати вищу ціну.

 3. Обсяг упаковки: Вартість залежить від обсягу засобу, який продається. Зазвичай, більші упаковки можуть бути вигідніше відносно вартості за одиницю продукту.

 4. Склад та функції: Якщо засіб містить спеціальні компоненти для підтримки здоров'я риб або росту рослин у акваріумі, це може підвищити його ціну.

Ці фактори можуть впливати на кінцеву ціну засобів для догляду за акваріумом в Україні.

Переваги замовити засоби догляду за акваріумом в зоо магазині Profizoo

Замовлення засобів догляду за акваріумом в зоомагазині Profizoo має багато переваг:

 1. Широкий вибір: Ми пропонуємо різноманіття засобів для догляду за акваріумом різних типів - від препаратів для очищення води до добрив для рослин. Ви зможете знайти необхідні засоби для утримання акваріуму у належному стані.

 2. Якість продукції: Засоби для догляду за акваріумом від Profizoo відомі своєю високою якістю та ефективністю. Ми пропонуємо тільки перевірені товари від надійних виробників.

 3. Професійні консультації: Наші фахівці готові надати вам поради з вибору та використання засобів для догляду за акваріумом. Ми допоможемо підібрати необхідні засоби відповідно до вашого акваріуму та потреб вашої рибки чи рослин.

 4. Зручність покупки: Онлайн замовлення у Profizoo - це просто та зручно. Ви можете легко вибрати потрібні товари та отримати доставку безпосередньо до вашого дому або офісу.

 5. Гарантія якості: Ми прагнемо задовольнити потреби наших клієнтів, тому надаємо тільки якісні та перевірені засоби для догляду за акваріумом.

Обирайте Profizoo для замовлення засобів догляду за акваріумом та забезпечте оптимальні умови для вашого акваріуму та його мешканців!

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.