UAH
 • EUR
 • USD
 • PLN
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Нагрівачі для акваріумів

Купити акваріумні нагрівачі по вигідним цінам

Природна температура акваріума не завжди є підходящою для нормального життя рибок. Більшість акваріумних риб мають тропічне походження і відчувають себе некомфортно в умовах низьких температур. У середовищі існування тропічних рибок температура не повинна падати нижче 23-26 градусів. Особливо актуальним товаром нагрівачі для акваріумів є в приміщеннях із поганим опаленням.

Акваріумні нагрівачі, їхні властивості та особливості вибору

Нагрівачі для акваріумів виконують таку важливу функцію як запобігання різким коливанням температури. Зверніть увагу, що коливання температури в межах трьох градусів можуть сприяти виникненню захворювань або загибелі рибок.

Існує два основні критерії вибору нагрівачів: можливість регулювання температури і потужність. Для акваріумів, які знаходяться в прохолодних приміщеннях, слід підбирати більш високу потужність нагрівача, ніж для приміщень із нормальною температурою.

Щоб організувати рівномірну температуру у великому акваріумі, більше підійде не один потужний, а кілька стандартних нагрівачів. Найкраще місце для розміщення акваріума - це задня стінка. Також він може розташовуватися під тонким шаром ґрунту або на дні.

Види нагрівачів для акваріумів у зоомагазині ProfiZoo

Конструкція більшості сучасних нагрівачів для акваріумів приблизно однакова. Вони виробляються у вигляді спеціальної скляної трубки, всередині якої знаходиться спіраль для нагріву та регулятор температури. Вам буде достатньо просто опустити трубку в акваріум з водою і присипати піском. Це сприятиме рівномірному розподілу тепла. Регуляція температури здійснюється автоматично і не вимагає стороннього втручання. Описаний тип називають занурювальним, і він є найбільш поширеним.

До менш популярних типів нагрівачів для акваріума відносяться наступні:

 • проточний нагрівач (включає в себе потужний термоелемент, за допомогою якого нагрівається підходящий потік води; подібні пристрої потребують великих енергетичних витратах і сильно навантажують електричну мережу);
 • ґрунтовий нагрівач, або термокабель (розміщується під ґрунтом, забезпечує рівномірний прогрів і циркуляцію).

Ціна на нагрівачі для акваріумів в Україні

Ціна на нагрівачі для акваріумів в Україні може залежати від кількох факторів:

 1. Потужність та розмір: Вартість нагрівача може відрізнятися в залежності від його потужності та розміру, які визначаються для певного об'єму води у акваріумі.

 2. Точність та функціонал: Деякі нагрівачі мають додаткові функції, такі як термостати, індикатори температури, функції захисту від перегріву тощо, що може впливати на їх ціну.

 3. Матеріал та якість виробника: Вартість може бути залежною від якості матеріалів, з яких виготовлений нагрівач, та репутації виробника. Високоякісні матеріали та відомі бренди можуть коштувати більше.

 4. Бренд та виробник: Нагрівачі від відомих виробників або з відомою репутацією можуть мати вищу ціну через свою надійність та якість.

 5. Тип та технологія нагрівання: Різні технології (наприклад, стандартні нагрівачі, напівпогружні, вбудовані в фільтр) можуть впливати на ціну через їх функціональність та витрати на виробництво.

Ці фактори можуть взаємодіяти та впливати на кінцеву ціну нагрівачів для акваріумів в Україні.

Переваги замовити нагрівач для акваріуму в зоомагазині ProfiZoo

До найбільш значимих переваг нагрівачів відносяться:

 • надійність конструкції;
 • можливість повного занурення у воду;
 • не б'ються струмом.

Основними причинами для покупки нагрівача в акваріум найчастіше служать:

 • відсутність можливості підтримувати нормальну температуру в приміщенні з акваріумом в зимовий період;
 • значні перепади температури в денний і нічний час доби;
 • специфічні породи рибок, які потребують особливого ​​температурного режиму, який не збігається з кімнатним.

Якщо ви шукаєте надійний і якісний нагрівач, який забезпечить комфортні умови для рибок у вашому акваріумі, замовте товар на нашому сайті.

Немає товарів

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.