UAH
 • EUR
 • USD
 • PLN
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Компресори для акваріумів

Сортування:
спочатку дешевше
за назвою за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі

Для того щоб забезпечити у вашому акваріумі атмосферу, придатну для життя риб і рослин, його необхідно насичувати киснем. Для таких цілей найбільш підходящим пристроєм будуть компресори для акваріумів.

Купити акваріумний компресор за вигідною ціною

Сучасний компресор для акваріума може бути професійним або автономним. Дане обладнання може мати різний рівень шуму при роботі. Наприклад, професійний компресор призначений для акваріумів, які потребують потужної подачі повітря або мають великі об’єми.

Робота автономних акваріумних компресорів здійснюється за допомогою батарейок. Дані пристрої дуже зручні при експлуатації та особливо практичні в ситуаціях, коли відключають електрику. Компресори одноканального та двоканального типу мають невеликі габарити, безшумні та довговічні.

При виборі компресора визначальними факторами є його потужність і габарити акваріума. Здоров'я і комфорт мешканців вашого акваріума безпосередньо залежать від ступеня шуму. Компресор для акваріума допоможе значно продовжити термін життя ваших рибок.

Різновиди акваріумних компресорів у зоомагазниі ProfiZoo

Виділяють два основних типів компресорів для акваріума:

 • поршневі,
 • мембранні.

Мембранний компресор - стандартний пристрій для насичення акваріума киснем, яким користується більшість акваріумістів. Він подає в акваріум повітря по трубці за рахунок скорочення гумової мембрани. Подібні компресори найчастіше відрізняються невисокою потужністю, мають від одного до шести каналів і можуть бути як із регулюванням, так і без нього.

Поршневий компресор, як випливає з назви, здійснює подачу повітря за допомогою поршня. Даний пристрій володіє високою потужністю та більш високим рівнем шуму, ніж мембранні компресори. Він призначений для подачі великої кількості повітря у великі акваріуми.

Для чого потрібні акваріумні компресори?

Аерація води є дуже важливою умовою. Вона дозволяє збільшити проточність ґрунту, а також створити необхідні умови для нормальної життєдіяльності бактерій ґрунту. Дані бактерії перешкоджають накопиченню і загниванню органічних залишків і запобігають утворенню шкідливих для риб газів (аміаку, метану і сірководню).

Акваріумні компресори розробляються за допомогою енергозберігаючих технологій і володіють високою продуктивністю. Вони не займають багато місця і стануть незамінною покупкою для всіх акваріумістів.

Ціна на компресори для акваріумів в Україні

Ціна на компресори для акваріумів в Україні може залежати від кількох факторів:

 1. Продуктивність та розмір: Вартість компресора може змінюватися в залежності від його продуктивності - кількості повітря, яку він може видавати, і розміру, який відповідає обсягу акваріума.

 2. Якість та функціонал: Деякі компресори мають додаткові функції, такі як регулювання потоку повітря, мають вбудований фільтр або системи зменшення шуму, що може вплинути на їх ціну.

 3. Марка та виробник: Компресори від відомих брендів або виробники з відомою репутацією можуть коштувати більше через свою надійність та якість.

 4. Технологія: Використані технології в компресорах, наприклад, енергоефективність, безшумність роботи, можуть також впливати на їх ціну.

 5. Додаткові аксесуари: Наявність додаткових компонентів або аксесуарів, які йдуть у комплекті з компресором, також може вплинути на загальну ціну товару.

Ці фактори можуть взаємодіяти та впливати на кінцеву ціну компресорів для акваріумів в Україні.

Переваги замовити компресори для акваріумів в зоо магазині Profizoo

Замовлення компресорів для акваріумів в зоомагазині Profizoo має декілька переваг:

 1. Широкий вибір: Ми пропонуємо різноманітність компресорів різних марок та моделей, що відповідають різним потребам та розмірам акваріумів.

 2. Якість продукції: Компресори від Profizoo відомі своєю надійністю та ефективністю роботи. Ми пропонуємо товари від відомих виробників, які забезпечують стабільну роботу та тривалий термін служби.

 3. Професійні консультації: Наші фахівці завжди готові допомогти з вибором оптимального компресора, враховуючи потреби вашого акваріуму та рибок, а також надати консультації щодо встановлення та експлуатації.

 4. Зручність покупки: Онлайн замовлення у Profizoo - це швидко та зручно. Ви можете вибрати потрібний вам товар та отримати доставку безпосередньо до вашого місця проживання.

 5. Гарантія якості: Ми прагнемо задовольнити потреби наших клієнтів, тому пропонуємо тільки високоякісні товари та гарантуємо їхню надійність.

Обирайте Profizoo для замовлення компресорів для вашого акваріуму та забезпечте оптимальні умови для вашої рибки!

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.