ACANA (Канада)

Порівняння товарів (0)


Сухий корм ACANA (Акана) GRASS-FED LAMB (для собак всіх порід з ягням)
Сухий корм ACANA (Акана) YORKSHIRE PORK для собак всіх порід з з м'яса поросят породи «Йоркшир»
Сухий корм ACANA (Акана) PACIFICA CAT (рибне асорті для дорослих котів та кошенят)
Сухий корм ACANA (Акана) PUPPY SMALL BREED (для цуценят малих порід)

Сухий корм ACANA (Акана) PUPPY SMALL BREED (для цуценят малих порід)

Повноцінний і Збалансований корм для цуц..

186.40 ₴

Сухий корм ACANA (Акана) PUPPY & JUNIOR (для цуценят середніх порід)
Сухий корм ACANA (Акана) ADULT SMALL BREED (для собак малих порід)

Сухий корм ACANA (Акана) ADULT SMALL BREED (для собак малих порід)

Повноцінний і збалансований корм для соб..

179.00 ₴

Сухий корм ACANA (Акана) CLASSIC RED (для всіх порід собак)

Сухий корм ACANA (Акана) CLASSIC RED (для всіх порід собак)

Формула АКАНА Класик Ред містить неперев..

162.70 ₴

Сухий корм ACANA (Акана) WILD COAST (ДЛЯ СОБАК ВСІХ ПОРІД НА ВСІХ СТАДІЯХ ЖИТТЯ)

Сухий корм ACANA (Акана) WILD COAST (ДЛЯ СОБАК ВСІХ ПОРІД НА ВСІХ СТАДІЯХ ЖИТТЯ)

Переповнена високопоживними протеїнами і..

162.70 ₴

Сухий корм ACANA (Акана) FREE-RUN DUCK (для собак з надлишковою вагою)
Сухий корм ACANA (Акана) PACIFICA DOG (гіпоалергенний з лососем)

Сухий корм ACANA (Акана) PACIFICA DOG (гіпоалергенний з лососем)

Відображаючи багатство морських уловів ч..

228.40 ₴

Показано з 1 по 12 із 12 (1 сторінок)
ACANA (Канада)

ACANA - повернення до витоків

Як правильно годувати собаку або кішку? Канадський бренд АКАНА пропонує унікальні супер-преміум дієти для «внутрішнього звіра» вашого улюбленця!

Особливості

Предки сучасних домашніх вихованців мешкали в дикій природі і отримували відповідний набір корисних речовин. Компанія ACANA робить ставку на те, що сучасна різноманітність порід ніяк не впливає на харчові потреби ваших улюбленців - їм потрібне корисне свіже м'ясо, а не замінники.

Концепція біологічно відповідного харчування АКАНА проста - корми для сучасних кішок і собак повинні бути наближені до натуральної дієти їхніх предків. У формулах кормів компанії немає нічого, чого тварина не їсть в дикій природі - рису, картоплі, тапіоки, рослинних білків і синтетичних добавок.

Продукція

Випускаючи харчування і для собак і для кішок, компанія дотримується єдиних правил. 5 головних особливостей дієт ACANA:

 1. Багато м'яса і протеїну. Організм вашого вихованця розрахований на дієту з високим вмістом м'яса. Тому в кормах АКАНА його завжди міститься не менше 50%, що (за твердженнями компанії) в 3 рази вище, ніж у конкурентів. М'ясні протеїни не замінюються рослинними.
 2. Тільки найсвіжіші продукти. Натуральний смак і максимум поживних речовин можливо отримати тільки зі свіжих продуктів. Тому всі інгредієнти найсвіжіші і поставляються місцевими виробниками.
 3. Великий вибір смаків. У дикій природі вовки і кішки їдять різних тварин. ACANA забезпечує таке ж розмаїття для вихованців, випускаючи корми не тільки з різними видами м'яса, але і з домашньою птицею і свіжоспійманою рибою.
 4. Здобич цілком. Хижак не відмовляється від якихось частин здобичі, і не потрібно обмежувати в цьому домашнього улюбленця - в кормах використовується не тільки м'ясо, але і хрящі і внутрішні органи тварин (їх не замінюють синтетичними продуктами).
 5. Корисні фрукти, овочі і ягоди. Вони забезпечують надходження в організм клітковини і антиоксидантів в природній формі.

Жодної «допомоги друга»! Жоден етап виробничого циклу не віддається на аутсорсінг - АКАНА контролює якість інгредієнтів, їхню обробку, упаковку і транспортування.

Корми

ACANA випускає сухі корми:

 1. Classics (Класика). Призначені для собак без обмеження за віком, містять м'ясо птиці, червоне м'ясо і рибу. Третина інгредієнтів сира або свіжа, дві третини - висушені.
 2. Heritage (Спадщина). Створюються для собак, містять м'ясо трьох видів і мають те ж співвідношення свіжих і зневоднених компонентів. Але м'яса тут більше - від 60 до 75%.
 3. Regionals (Регіональні). Випускаються і для собак і кішок. Рівень м'яса - 70-75%, половина інгредієнтів - свіжі. Для виробництва дієт цієї лінійки використовується вже 5, а не 3 види м'яса, як в попередніх випадках.
 4. Singles (Одиночний). Корм, призначений для собак з чутливим травленням. Він допомагає собаці отримувати більше корисних речовин з їжею, знижуючи потребу в синтетичних вітамінних добавках і амінокислотах. М'яса 50%, свіжих інгредієнтів - половина.
 5. Singles Treats (Частування). Заохочувальні ласощі для собак. Містять не менше 80% м'яса і володіють всіма перевагами кормів Singles - максимальною делікатністю і користю.

Всього видів кормів:

 • для собак - 20;
 • для кішок - 4.

У кожній лінійці є кілька видів кормів, завдяки чому можна легко знайти підходящі корми саме для вашого вихованця.

Про компанію

Бренд ACANA існує більше 25 років і належить Champion Petfoods. Чемпіон Петфудс заснована в канадському Едмонтоні в 1975. Крім АКАНА, вона випускає корми ORIJEN (ОРИДЖЕН).