Animonda (Німеччина)

Порівняння товарів (0)


Animonda (Анімонда) Vom Feinsten Puppy для цуценят (яловичина + птиця)

Animonda (Анімонда) Vom Feinsten Puppy для цуценят (яловичина + птиця)

На харчові потреби цуценят і молодих соб..

45.10 ₴

Animonda (Анімонда) Vom Feinsten Adult для дорослих собак (індичка+шинка)
Animonda (Анімонда) Vom Feinsten Adult для дорослих собак (індичка+сир)

Animonda (Анімонда) Vom Feinsten Adult для дорослих собак (індичка+сир)

Vom Feinsten - відмінне повсякденне і в ..

44.20 ₴

Animonda (Анімонда) Vom Feinsten Adult для дорослих кішок (мультімясний коктейль)

Animonda (Анімонда) Vom Feinsten Adult для дорослих кішок (мультімясний коктейль)

Дорослі кішки люблять різноманітність в ..

35.00 ₴

Показано з 1 по 4 із 4 (1 сторінок)
Animonda (Німеччина)

Animonda - смачно, корисно, різноманітно

Анімонда - німецька компанія з виробництва супер-преміальних кормів для домашніх кішок і собак. Один з головних напрямків розробок - виробництво кормів для хворих тварин з особливими потребами без обмеження за смаком і якістю.

Огляд компанії

Animonda базується в Бад-Ротенфельді (західна Німеччина). Підприємство засноване в 1991 році, але входить в групу компаній Heristo, засновану на початку ХХ століття. Анімонда успішно перейняла традиції та виробничих підхід суміжних підприємств і є одним з найбільших промислових виробників кормів для домашніх вихованців.

Як і всі компанії Heristo, Animonda відповідально підходить до виробництва харчових продуктів. Корми для домашніх улюбленців не поступаються за якістю людської їжі. Для поліпшення якості використовується подвійний контроль продукції, делікатна обробка інгредієнтів, новітні наукові розробки.

Підприємство випускає корми супер-преміум класу, без сої, цукру, підсилювачів смаку, барвників і консервантів. Вони експортуються в 35 країн, використовуються ветеринарами і професійними заводчиками.

Огляд продукції

Кішкам Animonda пропонує:

Vom Feinsten (ФОМ Файнстен) - м'ясні шматочки в пакетиках і паштети в зручних квадратних лотках створені спеціально для вибагливих вихованців. Різні варіанти кормів призначені для кошенят, дорослих вихованців, стерилізованих і літніх котів.

Carny (Карні) - вологі корми з натурального свіжого м'яса, доповнені вітамінами і мінералами. Обсяг всіх інгредієнтів (наприклад, яловичого серця, печінки, м'язових тканин і інших компонентів) точно вказано - ви знаєте, чим саме харчується ваш улюбленець.

  1. Rafiné (Рафіна) - набір кормів різноманітної текстури та смаків. Створено для кішок, яким подобається різноманітна їжа. Включає сухий корм, паштети, шматочки в соусі і желе.
  2. Milkies (Мілкіс) - безглютенові снеки, які можна давати кішкам під час тренувань або як заохочення. Сумісні з базовим раціоном, але не замінюють його. Виконані у формі хрустких подушечок з м'якою начинкою.
  3. Integra Protect (Інтегра Протект) - багатофункціональна дієта, яка враховує особливі потреби хворих кішок. Харчування таке саме смачне і різноманітне, як повсякденний корм (сухий корм, шматочки, паштети). Продукт доступний для вихованців з хронічною нирковою недостатністю, недоліком струвіта і кальцію, цукровим діабетом, надмірною вагою, артрозом, алергією на корм і гострою діареєю.

Собакам Animonda пропонує:

  1. Vom Feinsten (ФОМ Файнстен) - паштети і м'ясні шматочки для вибагливих собак малих порід. Як і в «котячому» варіанті, є поділ за віком - для цуценят, дорослих і літніх вихованців.
  2. GranCarno (ГранКарно) - набір кормів зі свіжого натурального м'яса. Випускається у вигляді сухого корму і паштетів, в його складі точно вказується процентний вміст використовуваних м'ясних продуктів (печінки, серця, м'язової тканини і т.д.). Є градація за віком вихованців.
  3. Integra Protect (Інтегра Протект) - багатофункціональна дієта для хворих собак, яка так само смачна і різноманітна, як повсякденний корм. Випускається в сухому і вологому вигляді. Продукт доступний для вихованців з хронічною нирковою недостатністю, надмірною вагою, артрозом, алергією на корм і гострою діареєю.

Анімонда виробляє повноцінні дієти для вихованців будь-якого віку. Різноманітність товарних лінійок дозволяє підібрати харчування для собак і кішок будь-якого віку, як хворих, так і здорових. Корми враховують стан здоров'я тварин, їх можна використовувати без добавок.