Вітаміни та добавки для кісток зв'язок і суглобів собак


Порівняння товарів (0)


8in1(8 в 1) Excel Glucosamine (глюкозамін для собак)

Хондропротектор в таблетках для підтримк..

439.50 ₴

8in1 (8 в 1) Excel Calcium ( кальцій для дорослих собак  та цуценят)

8в1 Ексель Кальцій - це добавка для цуце..

205.90 ₴

Beaphar (Беафар) Salvikal (харчова добавка для кісток, зубів та м'язів)

Комплексна харчова добавка для соб..

249.60 ₴

Beaphar (Беафар) Irish Cal (вітамінно-мінеральна харчова добавка з кальцієм)
Canina (Каніна) PETVITAL GAG (для суглобів упорно-рухового апарату)

Petvital GAG надає стабілізуючу і зміцню..

851.60 ₴

Canina (Каніна) Canhydrox GAG (GAG Forte)

• Поєднання екстракту губчатого молюска ..

814.40 ₴

Can-Vit вітаміни в порошку з глюкозаміном (зелений)

Can-Vit з глюкозаміном - це вітамінно-мі..

154.50 ₴

Показано з 1 по 7 із 7 (1 сторінок)

Вітаміни та добавки для кісток зв'язок і суглобів собак

Кальцій, глюкозамін і інші добавки для кісток зв'язок і суглобів для собак

Організму вашої собаки можуть знадобитися додаткові речовини для підтримання здоров'я кісток, суглобів і зв'язок. Деякі породи особливо уразливі перед артритом, а в літньому віці така проблема спостерігається у більшості вихованців. Є й інші періоди, коли важливо звертати особливу увагу на скелет. Наприклад, неправильне формування кісток цуценяти може принести безліч ускладнень.

Навіщо собакам глюкозамін

В організмі здорової собаки глюкозамін виробляється сам по собі і є важливим елементом при формуванні хрящової тканини. Але з віком, через хворобу або ускладнення вироблення глюкозаміну знижується. Якщо собака не отримує достатньо речовини з зовнішніх джерел, це може привести до артриту і інших проблем з суглобами. Також цю речовину використовують при лікуванні дисплазії тазостегнових суглобів, відновлення після операцій, підтримки здоров'я кишечника, зняття запалень.

Глюкозамін буває трьох видів:

  1. Глюкозамінасульфат може бути отриманий з раковин молюсків або синтезований штучно. Він містить сірку, яка потрібна для відновлення хряща, і вважається найефективнішим.
  2. Глюкозаміну гідрохлорид отримують з тих же джерел. Його відмінність від сульфату - відсутність у складі сірки. Через це гідрохлорид менш ефективний у відновленні суглобів.
  3. N-ацетілглюкозамін допомагає у виробництві синовіальної рідини, яка змащує суглоби.

Харчові добавки з глюкозаміном допомагають організму собаки виробляти хрящову тканину і підтримувати здоров'я суглобів. Але вони не відновлюють пошкоджений суглоб. Глюкозамін може уповільнити або зупинити руйнування суглоба, але краще подбати про дієту собаки заздалегідь і ввести деяку кількість препарату до її раціону для профілактики.

Навіщо собакам кальцій

Кальцій - основний будівельний компонент зубів і кісток собаки. Він використовується і для інших цілей, наприклад, для здійснення м'язової активності. Кальцій витрачається собакою інтенсивно і обов'язково повинен надходити в організм з їжею щодня.

Зазвичай корми класу преміум і вище не вимагають добавок. Винятком може стати період вагітності і лактації, незбалансована домашня дієта, а також - спеціальне призначення лікаря.

Вітаміни та мінерали

Часто препарати для кісток, суглобів і сухожиль зібрані у вітамінно-мінеральні комплекси.

Препарати з глюкозаміном розраховані на поліпшення стану суглобів, тому до їхнього складу найчастіше додають:

  1. Мідь. Вона необхідна для виробництва колагену - найважливішого компонента сполучної тканини. Її отримують з капусти, шпинату, листової зелені, сочевиці.
  2. Вітамін С. Це ще один компонент, необхідний для отримання колагену і посилення регенерації сполучних тканин. Його найчастіше отримують з ягід, брокколі і звичайної капусти.
  3. Риб'ячий жир. Він гальмує дегенерацію суглоба, а також послаблює запалення. Для «собачих» препаратів риб'ячий жир отримують з сардин, пікші і лосося.
  4. Хондроїтину сульфат допомагає хряща утримувати воду. Видобувається з хрящів корів або акул.

Препарати з кальцієм можуть включати вітамін D для кращого засвоєння, а також інші загальнозміцнюючі вітаміни і мінерали.

Увага! Не призначайте добавки своєму вихованцеві самостійно - це може привести до інтоксикації організму та інших неприємних наслідків. Наприклад, глюкозамін не рекомендований собакам з діабетом, а надлишок кальцію може привести до розвитку дисплазії тазостегнового суглоба. Обов'язково проконсультуйтеся з ветеринаром, щоб правильно збалансувати дієту собаки!

Середня вартість товарів в категорії Вітаміни та добавки для кісток зв'язок і суглобів собак - 503.05 ₴
Діапазон цін: від 154.50 ₴ до 851.60 ₴
  Переваги для вас