Рулетки для собак


Порівняння товарів (0)


Flexi (Флексі) CLASSIC рулетки поводок для собак (NEW) трос
Flexi (Флексі) DESIGN рулетка поводок для собак трос

- поводок-рулетка трос..

354.00 ₴

Flexi (Флексі) DESIGN рулетка, поводок стрічка для собак

- поводок-рулетка стрічка..

551.00 ₴

Flexi (Флексі) CLASSIC (New) рулетка, поводок стрічка для собак
Показано з 1 по 4 із 4 (1 сторінок)

Рулетки для собак

Поводки рулетки для собак: який підійде вашому вихованцеві? 

Рулетка - поводок на любителя. Багато користувачів задоволені їм настільки, що не збираються повертатися до звичайних або ланцюгових поводків. Але є кілька умов, при яких використовувати такий аксесуар не рекомендується. 

Кому підійде поводок рулетка

З кожним роком стає все більше поводків рулеток з додатковими функціями, привабливим оформленням, особливим дизайном ручки. Але суть їхня залишається незмінною, і головне в них - «функція управління» вашим вихованцем. 

Собаки на довгому поводку відчувають себе вільніше - вони можуть бігти вперед, досліджувати нові цікаві місця, обнюхувати що-небудь, не відволікаючись на господаря. Це може допомогти тварині віднайти більше впевненості в собі, а заодно - служитиме заохоченням. Якщо собака веде себе добре, вона отримує більше можливостей бігати і гратися, при цьому не ризикуючи потрапити в неприємності. Часто власники собак переходять на поводок рулетку відразу ж, як тільки вихованець починає підкорятися командам і може спокійно ходити на звичайному (навчальному) поводку. 

Рулетки можна використовувати, щоб тренувати собаку. Наприклад, ви можете кидати вихованцеві палицю або іншу іграшку, а потім кликати до себе. Довжина висувного поводка дасть достатньо можливостей досліджувати всі місця, куди могла впасти іграшка. А якщо у вихованця проблеми з поведінкою, і він не слухається команд (або слухається, але не завжди), то ви можете легко наполягти на своєму, просто почавши прибирати зайву довжину поводка. 

Також рулетка буде гарною підмогою в дощову погоду. Собаці все одно потрібно зробити свої справи, але якщо ви самі мокнути не хочете - просто відпустіть поводок на всю довжину, залишаючись на ганку або під козирком під'їзду. Трохи егоїстично, зате - сухо. 

Коли краще вибрати інший поводок 

Щоб не розчаруватися в рулетці, не варто її використовувати в деяких невідповідних ситуаціях: 

  1. При надмірної активності або непослуху собаки. Ви не зможете контролювати вихованця на довгому поводку, а весь час тримати його коротким - означає відмовитися від усіх переваг цього виду поводків. Якщо ваш вихованець на щось кидається (предмети, їжа, тварини, люди, запахи), то ви можете не встигнути підтягнути поводок. Собака може налякати, завдати фізичної шкоди, проковтнути отруту - список сумних наслідків можна продовжити.
  2. Під час навчання. Якщо ви тренуєте собаку, щоб вона спокійно ходила поруч на поводку, то рулетку використовувати вкрай не рекомендується. Собака привчається до того, що для отримання більшої свободи їй завжди потрібно тягнути поводок. Ефект виходить протилежним тому, якого ви намагаєтеся досягти.
  3. При обмеженій видимості. Якщо собака активно реагує на рух, не можна відпускати її на всю довжину поводка навіть в добре знайомому парку. Для вас жодної небезпеки немає, але подумайте про інших людей. Ви можете не побачити бігуна або велосипедиста, поки не стане занадто пізно - собака, в більшості випадків, зверне на них увагу раніше.

Варто пам'ятати про те, що активна і неслухняна собака може сильно смикати поводок. Якщо ви перехопити його руками, можна отримати опіки!

Ідеальний поводок - для ідеальної собаки 

Рулетка - відмінний поводок для тренованих вихованців з хорошим характером. Якщо ваша собака готова підійти на перший поклик і не кидається на інших тварин і людей, такий аксесуар - те, що потрібно. Собака отримає більше свободи, а ви - більше впевненості в її безпеці. Цей вдалий компроміс допомагає дотримуватися закону (собака на поводку!), але не обмежувати свого улюбленця. 

Власнику собаки теж буде зручно користуватися таким поводком. Прогумована широка ручка не вислизає з руки і не віджимає пальці, а довжину повідка можна фіксувати. Змотується поводок швидко - достатньо одного натискання кнопки.

Середня вартість товарів в категорії Рулетки для собак - 447.00 ₴
Діапазон цін: від 343.00 ₴ до 551.00 ₴
  Переваги для вас