Поводки для собак


Порівняння товарів (0)


Flexi (Флексі) CLASSIC рулетки поводок для собак (NEW) трос
Trixie Трос для прив'язі з карабіном та повідцем для собак

- з амортизатором для захисту собаки від..

266.00 ₴

Ferplast (Ферпласт) ERGOCOMFORT (Повідок для собак з ергономічною ручкою на підкладці)
Flexi (Флексі) CLASSIC (New) рулетка, поводок стрічка для собак
Ferplast (Ферпласт) ERGOCOMFORT METAL (Повідок для собак з металевим ланцюжком і ергономічною ручкою)
Показано з 1 по 5 із 5 (1 сторінок)

Поводки для собак

Повідки для собак: який підійде вашому вихованцеві 

Собачі повідки бувають різної довжини і ширини, вони розрізняються за типами і стилям, призначаються для різних порід собак і певних особливостей поведінки вихованців. Але загальна мета завжди одна - тримати собаку під контролем і в безпеці в громадських місцях. 

Навіщо собаці поводок 

По-перше, водити собаку на повідку - законодавча вимога. Вона викликана не тільки міркуваннями безпеки - вихованець може легко втекти і потрапити в біду. До того ж, оточуючим так спокійніше - ніхто не знає заздалегідь, як поводитиметься незнайома собака, чи не стане вона раптово агресивною. Щоб запобігти такій неприємні ситуації, власнику тварини і потрібен повідок. 

Але є й інші переваги, які дає цей аксесуар: 

 • ви контролюєте собаку на прогулянках і тренуваннях;
 • вихованець не ганятиметься за дітьми, іншими тваринами та людьми, що бояться собак;
 • собака не справлятиме потреби в недозволених місцях;
 • тварина не вибіжить на дорогу (де може стати причиною нещасного випадку);
 • собаку можна ненадовго прив'язати, щоб вона не втекла, коли ви не можете приділити їй всю свою увагу. 

Повідок - важливий інструмент навчання цуценяти, який дозволяє легко керувати собакою протягом всього життя. 

Різновиди повідків 

Не враховуючи довжину, ширину і матеріали, все повідки можна розділити на кілька впізнаваних груп: 

 1. Звичайні. Найпопулярніші прогулянкові та навчальні повідки з петлею для руки на одному кінці і карабіном для нашийника - на інший. Найкращі матеріали - нейлон і шкіра.
 2. Рулетки. Дозволяють регулювати довжину повідка - собака може вільно гуляти, але її легко втримати поруч, зібравши зайву довжину повідка в рулетку. Вигулюючи собаку на рулетці, потрібно відразу відпускати повідець на певну довжину, щоб собака не привчилася тягнути господаря за собою.
 3. Регульовані. Проміжний варіант між звичайними поводками і рулетками - не тягнуться і не змотуються, але їх можна відрегулювати на різну довжину.
 4. Ланцюги. Ідеальні для вихованців, які гризуть і жують повідки. Але на початку використання потрібно доглядати за собакою, щоб вона не пошкодила зуби.
 5. Мартингали. Це комбінація нашийника-мартингала і звичайного повідка. Використовуються, щоб навчити вихованця ходити на повідку. Коли собака починає тягнути, її горло стискається. Тварина не буде задихатися, але відчуватиме тимчасовий дискомфорт.
 6. На кілька собак. Петля на недовгому поводочному шнурі, в який вмонтоване металеве кільце. До кільця кріпиться кілька повідків для собак. Ідеальне число вихованців, яких можна на ньому водити - два.
 7. Ремені безпеки. Це короткі широкі повідці з карабіном для нашийника на одній стороні і затискачем для ременя безпеки - з іншого. З його допомогою ви можете утримувати вихованця на задньому сидінні машини, щоб він не заважав і не відволікав під час руху. Рекомендується, якщо тварина не можна транспортувати в перенесенні.
 8. Шлейки. Дають більше контролю і допомагають краще управляти великими собаками. У деяких моделей є два кріплення - заднє (для слухняних вихованців) та переднє (для таких, що рвуться з повідця).
 9. Велосипедні. Для активних власників собак, які хочуть, щоб вихованець був поруч. Повідок кріпиться до велосипеда, і на певній відстані навколо нього собака отримає певну свободу, але далеко не втече. 

Якщо ви тренуєте вихованця в приміщенні, найкраще підійде довгий тонкий нейлоновий повідок - він легкий, не чіплятиметься за меблі і не застрягатиме в них. Для тренувань на вулиці (крім спеціальних вправ) кращі використовувати нейлонові повідки 2,5-3 м. Для повсякденних прогулянок можна використовувати шкіряний або нейлоновий аксесуар 1,8 м. Не рекомендується вибирати тканинні (бавовняні) і гумові повідки - вони недовговічні і легко рвуться .

Середня вартість товарів в категорії Поводки для собак - 328.00 ₴
Діапазон цін: від 206.00 ₴ до 450.00 ₴
  Переваги для вас