Адресники для собак


Порівняння товарів (0)


Trixie (Тріксі) Медальйон-адресник "світиться"

Медальйон-адресник "світиться"..

62.00 ₴

Trixie адресник (золото) (Тріксі)

trixie адресник (золото) (тріксі) Адресн..

32.80 ₴

Trixie адресник (хром) (Тріксі)

trixie адресник (хром) (тріксі) Адресник..

25.60 ₴

Trixie Адресник з підсвіткою для собак (2 х 4 см)

- 2 кольори миготливого світлового режим..

137.70 ₴

Trixie адресник-капсула (Тріксі)

trixie адресник-капсула (тріксі) Адресни..

33.00 ₴

Trixie адресник-лапка флюоресцентна (Тріксі)

trixie адресник-лапка флюоресцентна (трі..

20.30 ₴

Trixie Брілок світловий

Trixie миготливий світловий брілок призн..

107.35 ₴

Trixie Брілок - адресник Собачка

Розмір : 35 * 25мм..

85.67 ₴

Trixie Брелок-ліхтарик c карабіном (хром) для собак, 1см

trixie брелок-ліхтарик c карабіном (хром..

90.30 ₴

Показано з 1 по 9 із 9 (1 сторінок)

Адресники для собак

Адресники для собак - що це і навіщо вони потрібні? 

Адресник - іменна бирка тварини з адресою та контактними даними її власника. Купуючи цей аксесуар, ви найменше хочете, щоб ним коли-небудь скористалися. Але вихованець може втекти і загубитися, і тоді адресник допоможе йому швидко повернутися додому, до люблячих і турботливих господарів.

 Тому покупка навіть найдорожчого адресника повністю окупається - він не коштуватиме дорожче, ніж ваша собака. Можливо, цей маленький шматочок пластика або металу одного разу врятує їй життя. 

Коли і навіщо купувати адресник 

У продажу досить варіантів для того, щоб ви вибрали ідеальне поєднання ефективності, ціни і стилю. Не варто піддаватися пориву і брати тільки дешевий або тільки красивий адресник - це може дорого обійтися вам в майбутньому. 

Щоб вибрати відповідний аксесуар, заздалегідь оцініть: 

  • наскільки великий ризик, якому піддається ваша собака;
  • наскільки насправді вам важливий вихованець;
  • що має бути на адреснику вашої собаки. 

Ваш вихованець може зірватися з повідця або перестрибнути паркан - чим молодша і активніша собака, тим вищий шанс, що вона втече і загубиться. Те ж відноситься до ненавчених собак і вихованців, яких недавно перевезли на нове місце. Таким собакам адресник потрібен в першу чергу. 

Але втеча - не єдиний ризик втратити собаку. Її можуть вкрасти, наприклад, щоб отримати винагороду. Тому навіть домашнім собакам мініатюрних порід потрібні свої «паспорти» на нашийниках.

А якщо щось раптово трапиться з вами, і комусь доведеться тимчасово подбати про вашу собаку? У адреснику можна вказати, чим годувати вихованця, як він уживається з іншими тваринами, чи потрібно його лікувати, і які ліки йому протипоказані. 

Визначити цінність собаки можна декількома способами: 

  • грошовим (собака рідкісної породи);
  • функціональним (компаньйон, поводир);
  • емоційним (вихованець - член вашої родини). 

Оцінивши поведінку собаки, ризики та її цінність, ви легко зрозумієте, що має бути зазначено на адреснику. А визначившись з цією інформацією, набагато легше буде підібрати тип аксесуара. 

Різновиди адресників 

Як мінімум, на адреснику має міститися ім'я вихованця і телефон та ім'я його господаря. Все повинно бути написано розбірливо і досить крупно. Для розміщення мінімальної інформації підійдуть найпростіші недорогі адресникі: 

  1. Пластикова (гумова, силіконова) бірка. Настільки легка, що собака не відчуває її вагу. Але пластик легко зжувати, такий адресник може відламатися, зачепившись за що-небудь. Якщо бірка закривається нещільно, листочок з адресою може розмокнути, і інформація стане нечитаною.
  2. Сталева бірка. Не іржавіє, не ламається, практично ніколи не втрачається. Такий адресник може дзвеніти, тому часто вважають за краще пластикову бірку або компактну капсулу. 

Якщо ви хочете помістити до адресника більше інформації, використовуйте: 

  1. Капсулу. У металеву або пластикову «кулю» поміщається папірець з інформацією про власника і собаку. Вміст капсули можна побачити, просто подивившись на нашийник вихованця. Закручувана капсула надійно захищає папір від намокання.
  2. Захищену флешку. На USB-носії можна записати всі відомості про вихованця - від обов'язкових імені та адреси до медичних даних і кормів, яким віддається перевага. Пристрій обов'язково має бути з водонепроникним корпусом і міцним кріпленням до нашийника. 

Деякі адресники доповнюються ліхтариками, які можуть працювати майже добу. Яскраве підсвічування допоможе швидше помітити собаку в темряві. 

Адресник - відмінний спосіб врятувати вашого вихованця від безлічі проблем. Якщо він втече і буде спійманий соціальною службою, його не віддадуть іншим людям і не присплять. Такий аксесуар повинен бути у собаки з самого раннього віку, і економити на адреснику не варто.

Середня вартість товарів в категорії Адресники для собак - 79.00 ₴
Діапазон цін: від 20.30 ₴ до 137.70 ₴
  Переваги для вас