Тераріуми для рептилій


Порівняння товарів (0)


Hagen (Хаген) Exo-TERRA Тераріум скляний

Тераріум Hagen - скляний тераріум, чудов..

2587.00 ₴

Trixie Фаунаріум переноска (Тріксі)

Пластиковий тераріум - перенесення для в..

115.50 ₴

Resun (Ресан) Тераріум скляний, PT-400

Виготовлений зі скла і армованим металом..

1795.00 ₴

Resun (Ресан) Тераріум скляний, PT-600

Виготовлений зі скла і армованим металом..

2950.00 ₴

Показано з 1 по 4 із 4 (1 сторінок)

Тераріуми для рептилій

Тераріуми для рептилій

Протягом останнього часу рептилії стають з кожним роком все популярнішими.  Багатьом власникам домашніх улюбленців подобаються кішки, собаки або ж кролики та хом’ячки, а новомодні власники тварин віддають перевагу холоднокровним: ігуанам, павукам, тритонам, зміям і т.д.  Такі специфічні домашні улюбленці потребують спеціальних умов для комфортного проживання і перше що вам необхідно зробити це купити тераріум.

Для того щоб це зробити правильно необхідно врахувати біологічні особливості тварини яку ви збираєтесь посилити в своїй оселі.  Наприклад тераріум для павука буде зовсім інший як тераріум для черепахи.  Щоб наблизити проживання вашого домашнього улюбленця до природних умов, вам необхідно підтримувати відповідну оптимальну вологу, температурні режими та зробити вентиляцію. Зробити це на сьогоднішній день максимально просто, я багато обладнання яке спрощує цей процес.  Це можуть бути нагрівачі коврики чи в формі каменів, термошнурки чи різноманітні лампи. Лампи які імітують світанок чи захід сонця давно не є новинкою.  Правильно оформлене освітлення в тераріумі дуже важливе, для деяких тварин важливо отримувати вітамін D3 який виробляють ультрафіолетові лампи, цей вітамін необхідний практично всім рептиліям, тоді як нічне освітлення потрібно далеко не всім тераріум ним тваринкам.

Також необхідно правильно обрати розмір тераріуму та його форму, наприклад якщо він буде надто великий в ньому буде важче підтримувати необхідну температуру, вологість і т.д., якщо тераріум буде надто маленький то тваринка в ньому буде надто скована.

Як обирати тераріум:

  • для тварин які ведуть земний стиль життя (жаби, черепахи, тритони), то для них ідеально підійдуть горизонтальні, невисокі тераріуми,
  • вертикальні тераріуми краще за все підходять для тварин які ведуть вертикальний спосіб життя (на деревах): ящірки, хамелеони, змії, деякі види жаб, 
  • квадратні тераріуми підійдуть для тварин які використовують не тільки горизонтальні а й вертикальні поверхності (деякі види змій, ящірки).

Інколи дуже красиво оформлені тераріуми зовсім не придатні для проживання, тому звертайте увагу на дрібнички обираючи тераріум, і пам’ятайте, що кращим  буде той у якому все максимально наближено до природного середовища проживання. 

Середня вартість товарів в категорії Тераріуми для рептилій - 1532.75 ₴
Діапазон цін: від 115.50 ₴ до 2950.00 ₴
  Переваги для вас