Корм для рептилій


Порівняння товарів (0)


Tetra ReptoMin (повноцінний корм для водяних черепах) (Тетра)

Основний повноцінний корм для водних чер..

66.10 ₴

Tropical BIOREPT W (повноцінний корм для водяних черепах) (Тропікал)

BIOREPT W багатокомпонентні палички для ..

39.97 ₴

Tropical BIOREPT L (корм для сухопутніх черепах) (Тропікал)

BIOREPT L багатокомпонентні паличк..

61.00 ₴

Tetra ReptoMin Energy корм для водних черепах з мотильом і рачками (Тетра)

Енергетичний корм для водних черепах. ..

84.25 ₴

Tropical IGUANA BABY STICKS (основной корм для молодих зелених ігуан) (Тропікал)
Tropical IGUANA STICKS (основной корм для дорослих зелених ігуан) (Тропікал)

IGUANA STICKS это полноценный многокомпо..

105.46 ₴

Tetra ReptoFrog Granules повноцінний корм гранули для водяних жаб і тритонів (Тетра)

Повноцінний корм для водних жаб і тритон..

147.70 ₴

Показано з 1 по 7 із 7 (1 сторінок)

Корм для рептилій

Корм для рептилій

Якщо, ви вже стали або тільки вирішили стати, щасливим власником екзотичних домашніх тварин таких як рептилій (плазуни) перед вами відразу постане питання: чим годувати таку неординарну домашню тварину. Пояснювати, що їжа для котів і собак, взагалі не підійде для рептилій, на нашу думку сенсу немає, адже в них зовсім різні фізіології. Робити експерименти та проводити випробування на своїй рептилії, також не варто, це може завдати шкоди його здоров’ю. Кращим варіантом буде купити готовий спеціалізований корм для рептилій, який дасть всі необхідні поживні речовини та вітаміни для організму рептилії, та бути спокійним, що цей корм піде на користь вашому домашньому улюбленцю.

Корма для рептилій відносно можна поділити на декілька типів

  • сухий корм (в виді гранул)
  • живий корм

Ходить думка що сухий корм може бути не менше, а то і більш корисним, завдяки тому, що в нього додають мінерали, вітаміни і інші поживні речовини. Багато вітамінів та мінералів міститься в спеціальних підкормках які потрібно додавати до основної їжі.

Рептилії так само як і ссавці можуть бути травоїдними так і хижаками. До хижаків відносяться практично всі змії та ящірки, до травоїдних – сухопутні черепахи. Наша порада не намагайтесь нагодувати травоїда м’ясом та навпаки, ви цим нічого не доб’єтесь, і це може зашкодити здоров’ю тварини.

Деякі види рептилій харчуються змішаною їжею, тобто це може бути як живий корм так і рослини, наприклад корм для червоновухої черепахи складається з їжі багатої на білок (мотиль, трубочник та інші), так і багату на вуглеводи рослинну їжу (шпинат, водорості). Вибираючи корм для черепах вам необхідно бути уважними, тому що раціон водяних черепах та сухопутних відрізняється, корм для одного виду черепах не підійде для інших, вони можуть просто його не їсти.

Для того щоб, уникнути таких неприємних ситуацій вам в перу чергу необхідно чітко вияснити якому раціону харчування надає перевагу ваш домашній улюбленець. Після цього можна експериментувати, купувати корми різних виробників та різного складу, це допоможе вам знайти саме той корм який сподобається вашому улюбленцю найбільше. Якщо у вас виникнуть якісь проблеми, варто звернутися до ветеринарного лікаря, або шукати поради на просторах інтернету.

 Купуючи корм для рептилії в інтернет зоомагазині, ви можете його обговорити та почитати відгуки, а також замовити та отримати навіть не виходячи з свого дому, а це не може бути «мінусом», адже ви економите свій дорогоцінний час, тай ціни зазвичай в інтернет зоомагазинах дешевші а ніж в простих зоомагазинах.

Середня вартість товарів в категорії Корм для рептилій - 93.84 ₴
Діапазон цін: від 39.97 ₴ до 147.70 ₴
  Переваги для вас