Гроти для рептилій


Порівняння товарів (0)


Trixie Печера для рептилій

- поліефірна смола- безпечна для всіх ви..

277.60 ₴

Природа Грот для черепахи

Керамічний грот для черепахи Розмір: 15..

137.50 ₴

Природа Грот для черепахи кутовий великий

Керамічний кутовий грот для черепахи. Р..

146.55 ₴

Природа Грот для черепахи кутовий маленький

Керамічний кутовий грот для черепахи. ..

108.05 ₴

Природа Грот зі сходами

Керамічний грот зі сходами для черепах ..

264.20 ₴

Показано з 1 по 5 із 5 (1 сторінок)

Гроти для рептилій

Гроти для рептилій

Гроти це декорації для акваріума чи тераріуму у вигляді каменів, будинків, мостів, сходів, кораблів та багато іншого. Такі гроти стануть чудовими елементами дизайну акватераріумів чи акваріумів. Для того, щоб створити кращий тераріум, потрібно не тільки підтримувати комфортні умови для життя проживаючих в ньому тварин, але й спробувати відтворити навколишню середу проживання кожного з жителів тераріуму, акваріума чи акватераріуму. На сьогоднішній день виробники створюють масу декорацій для акваріумів, тому вам не буде важко створити необхідні, наближені до природних умови. Вибір гротів залежить суто від вашого смаку щодо цього питання та від тематики яку ви вирішили відтворити в підводному світі вашого домашнього улюбленця. Цікавий дизайн тераріуму чи акваріума несе в собі дуже важливу естетичну функцію, яка між іншим є однією з основних і важливих функій домівки вашого домашнього улюбленця. Спостерігати за життям тварин на фоні красивих декорацій набагато приємніше як для дорослих так і для дітей, завдяки таким декораціям вигляд житла для ваших тваринок набуває незабутнього дизайну, вигляд набуває композиційної завершеності.

Декорації для тераріумів

Поділяють декорації на дві групи:

  • природні
  • штучні

Під видом природних декорацій розуміють камені, дерево, пісок та інші. Завдяки природнім декораціям внутрішній світ тераріуму чи акваріума буде виглядати максимально наближено до природних умов. Штучні декорації у тому числі і  гроти дешевші ніж приодні, вони добре зарекомендували себе на ринку, їх виготовляють з різного виду пластику та інших штучних матеріалів які інколи прослужать вам довше а ніж природні. Такі декорації бувають різноманітних форм і обрати підходящий вам буде легше. В кінцевому результаті кожен покупець орієнтується на своє бачення дизайну тераріума чи акваріума, відповідно обирає декорації на свій смак.

Для того щоб задати правильний настрій в тераріумі, в першу чергу необхідно підібрати такі важливі складові як гроти, фон наклейка, рослини та грунти. Фон це як правило фотошпалери які клеять на стінки тераріуму чи акваріуму, для певних видів рептилій використовують різні види наклейок. При виборі грота важливо, щоб матеріали з якого він виготовлений не були токсичними. Штучні гроти виготовляють з матеріалів які не впливають на екосистему внутрішнього світу акватераріуму чи акваріума, тоді як природні навпаки можуть вплинути на екосистему та стан самих жителів тераріуму чи акваріума. Рослини також можуть бути як штучні так і живі, це можуть бути навіть мініатюрні деревця які встановлюють всередину тераріуму. Ґрунти використовуються як для практичних так і для естетичних цілей. Ґрунти для тераріумів чи акваріумів бувають різних типів і можуть імітувати пустельні або ж листяні ділянки землі.

Середня вартість товарів в категорії Гроти для рептилій - 192.83 ₴
Діапазон цін: від 108.05 ₴ до 277.60 ₴
  Переваги для вас