Вітаміни та добавки для птахів


Порівняння товарів (0)


Vitakraft (Вітакрафт) Крекер для папуг мультивітамін (2шт)

Крекер Vitakraft містить життєво необхід..

183.00 ₴

Vitakraft Вітамінізована добавка в період линьки (для великих та середніх папуг) (Вітакрафт)
Vitakraft Крекери для великих  австралійських папуг фруктовий (2шт/уп)

Крекери сприяють зміцненню імунітету, ре..

166.40 ₴

Vitapol Smakers (Вітапол) медові ласощі для птахів  1шт.

Vitapol Smakers (Вітапол) , збагаче..

24.50 ₴

Vitapol Smakers (Вітапол) фруктові ласощі для птахів 1шт.

Поживний делікатес, який завдяки присутн..

24.50 ₴

Показано з 1 по 6 із 6 (1 сторінок)

Вітаміни та добавки для птахів

Вітаміни та добавки для птахів

Якщо ви надумали завести такого домашнього улюбленця як папугай вам необхідно знати, що для життя в неволі пернатим потрібен повний раціон вітамінів та харчових добавок для повноцінного розвитку,  довгого і здорового життя. Вітаміни та добавки для птахів є невід’ємною  частиною їхнього життя, вони збагачують організм папуги необхідними мікроелементами та мінералами.

Вітаміни та добавки для птахів це не просто один з методів покращення стану здоров’я це як засіб впливу на їхній спосіб життя, стан, настрій та активність.

Правильно підібрані вітаміни та добавки допоможуть покращити імунітет тваринки від зовнішніх чинників, покращать роботу внутрішніх органів, підвищать засвоювання корисних компонентів з корму та допоможуть запобігти виникненню різних хвороб. Спеціально розроблені харчові добавки та вітаміни для папуг виконають свою роботу на відмінно.

Використовувати добавки для папуг краще за все в весняний період, у цей час запаси вітамінів в організмі пернатих падають і для того щоб не було авітамінозу, зниження імунітету організму та його здатності протистояти різним інфекційним захворюванням. Відповідно щоб уникнути таких неприємних ситуацій для здоров’я ваших пернатих друзів слід використовувати вітаміни та добавки для птахів.  Вітаміни та добавку загалом дають до тих пір поки не появляться натуральні джерела вітамінів (зелена трава, овочі та фрукти).

Для того щоб годувати птахів вітамінами слід чітко визначитися з дозою відповідно до ваги папуги. Також слід пам’ятати що передозування вітамінами до нічого доброго не приведе, більше того завдасть шкоди тваринці а в деяких випадках може привести до загибелі тварини.

Різновиди вітамінів

Вітаміни для птахів потрібно застосовувати курсами. Всі вітаміни поділяються на ті які розводяться в воді та в жирі, ці вітаміни тісно зв’язані між собою, і без одних не будуть засвоюватися інші.  Якщо тварині бракує вітаміну А, у неї погіршується зір, порушується травлення, появляються проблеми з диханням та появляються судоми м’язів. Вітаміни цієї групи (А, Д, Е) накопичуються в організмі, і їхнє підвищення може негативно вплинути на здоров’я тварини. Їх слід давати не частіше двох разів на тиждень по одній каплі. Відсутність вітаміну Д, приводить до порушень опорно рухового апарату. Вітаміни Е, пов’язані з плодовитістю пташок та появи пташенят. До водорозчинних відносяться вітаміни групи Б, не накопичуються в організмі і їх можна давати в малих дозах кожного дня.

Для того щоб уникнути вище перерахованих проблем слід включити в раціон свого папуги готові вітаміни для птахів, які ви зможете знайти в нашому інтернет зоомагазині.

Середня вартість товарів в категорії Вітаміни та добавки для птахів - 101.50 ₴
Діапазон цін: від 20.00 ₴ до 183.00 ₴
  Переваги для вас