Щітки для котів


Порівняння товарів (0)


Trixie (Тріксі)  Двосторонній антиблошиний гребінь для кішок і собак

Пластиковий гребінь для кішок і собак ..

32.60 ₴

Масажна Щітка-Рукавиця True Touch для зняття шерсті

Масажна щітка на руку у вигляді рукавиці..

90.00 ₴

Ferplast (Ферпласт) GRO 5838 (антиблошиний гребінець для кішок і собак)

GRO 5838 - антиблошиний гребінець з плас..

122.40 ₴

Ferplast (Ферпласт) GRO 5872 Гребінець для кішок і собак з обертовими зубами

Цей гребінець з обертовими зубами легко ..

215.00 ₴

Ferplast (Ферпласт) GRO 5874 Гребінець для собак і кішок з обертовими зубами

Гребінець з обертовими зубами і закругле..

278.80 ₴

Ferplast (Ферпласт) GRO 5960 (Триммер для кішок і собак)

Відмінний аксесуар для видалення мертвих..

395.90 ₴

Ferplast (Ферпласт) GRO 5961 (Триммер для кішок і собак)

Відмінний аксесуар для видалення мертвих..

439.83 ₴

Показано з 1 по 7 із 7 (1 сторінок)

Щітки для котів

Гребінець для котів

Якщо в вас вдома вже живе така чудова тваринка як котик, ви напевне знаєте як вона любить бути чистою та доглянутою, кожного разу вилизуючи свою шерсть до блиску. Кожен люблячий господар старається допомогти в цьому своєму котику, купаючи його, розчісуючи та проводячи різні процедури для покращення здоров’я свого домашнього улюбленця. Розчісуючи свою кішку ви робите декілька корисних кроків як для самого котика так і для себе, а саме: вичісуючи кота ви будете бачити набагато менше шерсті по всій оселі, також при вичісуванні кращою стає сама шерсть та шкіра тварини, на місці старої шерсті, виростає нова, яка виглядає свіжою, і кіт виглядає доглянутим. Вичісування кота допомагає запобігти створенню ковтунів, якщо волоски будуть попадати в шлунок кота, то там вони можуть утворити шерстяний ком, який зашкодить травленню кота або взагалі приведе кишкової непроходимості. Цих аргументів більш ніж достатньо для того щоб зрозуміти, що вичісування кота необхідно. Для того щоб робити це з найбільшою ефективністю потрібно правильно підібрати щітку, пуходерку, гребінець, розчоску саме для вашого пухнастого друга, а вибір цих інструментів є дуже великим.

Для того щоб правильно підібрати щітку для кота потрібно враховувати такі нюанси як: довжину шерсті (коротка, довга і густа, середня і т.д.), також оприділитися з якою метою ви хочете розчісувати кота: вичісування шерсті, масаж, видалення старої (відмерлої) шерсті, вичісування бліх і тому подібне.

Різновиди щіток

Щоб вам було легше зробити свій вибір розглянемо деякі види щіток та для чого їх використовують. Наприклад якщо у вашого кота довга шерсть, в такому випадку використовують гребінець з в якому зубці на кінці не гострі і стоять рідко один до одного, таким гребінцем зручно вичісувати ковтуни та забирати стару шерсть. Тоді як для короткошерстих порід котів (довжина шерсті до 4,5 см) підходять гребінці в яких зубці товсті та стоять часто. В період линьки вашому котику допоможе гребінець з зубцями різної довжини, також він підійде для котів з густим підшерстям. Резинові щітки використовують для масажу, покращення стану шкіру та шерсті, також використовують при купанні. Пуходерки відмінно підходять для зняття відмерлої шерсті, потрібно дивитись щоб в тваринки не було ранок на шкірі, також не варто розчісувати заплутану шерсть пуходеркою, це краще робити гребінцем з рідкими зубцями. Двосторонні щітки з одного боку металеві зубці (заокруглені на кінці) з другого боку натуральна або ж штучна щетина, така щітка відмінно підходить як для масажу так і для вичісування, універсальність щітки забезпечує хороший догляд за шерстю.

З турботою про Вашого домашнього улюбленця, PetCenter.

Середня вартість товарів в категорії Щітки для котів - 236.22 ₴
Діапазон цін: від 32.60 ₴ до 439.83 ₴
  Переваги для вас