Когтиріз для котів


Порівняння товарів (0)


Кусачки "Люкс"

- Для маленьких собак, кішок, дрібних тв..

471.15 ₴

Ferplast (Ферпласт) GRO 5984 (Кігтеріз для кішок)

GRO 5984 - когтерезка для кішок. Легкий ..

103.00 ₴

Показано з 1 по 2 із 2 (1 сторінок)

Когтиріз для котів

Когтиріз для котів

Коти в своїй природі хижаки, і хоча вони давно привчилися жити вдома разом з людьми, в їхніх генах ще залишилась тяга до природи, полювання, в них збереглась чудова реакція, скорість та грація. Для того щоб полювати, в маленьких хижаків є все необхідне: швидкість, реакція та гострі кігті, останнє, часто створює проблеми як для господаря так і для меблів в хаті. Ви напевне не раз замічали що ваша кішка полюбляє царапати предмети з дерева та з тканини. Для того, щоб підтримувати кігті гострими, дуже часто коти обирають домашні меблі, коврики та шпалери, тай самим хазяїнам тварин часто приходиться ходити з поцарапаними руками. Сваритися з котиками через таку поведінку немає сенсу тому, що така поведінка закладена в їхній природі і роблять вони це не просто так, а для того щоб скинути старий шар та отримати нові гострі кінчики на кігтях, це основна з причин такої поведінки. Дряпаючи меблі чи дивани кішки залишають свої сліди, між пальцями на лапках розміщені залози які залишають запах кішки, а кігті використовуються щоб зробити мітки більш впевненими, таким чином вони показують що вони контролюють цю територію.

Часто для того щоб уникнути таких неприємних ситуацій кішкам обрізають кінчики кігтів спеціальними кігтерізами для котів, така процедура є цілком безпечна для тваринок якщо вона зроблена правильно.

Існує кілька видів кігтерізів для котів

  • пилочки,
  • кусачки-гільйотини,
  • кігтерізи – ножиці.

Самими безпечними для початківців визнані кусачки для котів в яких вмонтований обмежувач, він не допускає відрізання більшої частини нігтя ніж якою є допустима безпечна довжина для обрізання кігтів. Цей момент є дуже важливим оскільки в кігтях котів знаходяться кровоносні судини, і якщо обрізати більшу довжину кігтя то він може кровоточити.

Важливим моментом є вік кота, маленьких котенят набагато легше привчити до таких манікюрних процедур. Якщо не привчити котенятко до обстригання кігтів то з дорослим котом можуть виникнути проблеми, від поцарапаних рук до травматизму кота.

То як правильно обстригати кігті котам? Перш ніж купувати той чи інший кігтеріз вам необхідно ретельно оглянути кігті своєї кішки, якщо вони тоненькі і видно прозору частину кігтя (яку і необхідно обстригти, не заходячи на білу частину, там кровоносні судини) то вам можуть підійти як ножиці так і кусачки. А коли нігті в кота грубі тоді їх краще обстригати за допомогою гільйотини з обмежувачем довжини. Однією з обов’язкових умов, кігтерізи повинні бути гострими та комфортними у використанні, для швидкого та головне безпечного обрізання кігтів.

З турботою про Вашого домашнього улюбленця, PetCenter.

Новинки в категорії Когтиріз для котів: Ferplast (Ферпласт) GRO 5984 (Кігтеріз для кішок), Кусачки "Люкс"
Найпопулярніші товари в категорії Когтиріз для котів: Кусачки "Люкс" , Ferplast (Ферпласт) GRO 5984 (Кігтеріз для кішок)
Середня вартість товарів в категорії Когтиріз для котів - 287.08 ₴
Діапазон цін: від 103.00 ₴ до 471.15 ₴
  Переваги для вас