Засоби від глистів для котів


Порівняння товарів (0)


Api-San Празицид суспензія (для кошенят)

Празицид-суспензія солодка - комплексний..

60.70 ₴

Api-San Празицид суспензія (для котів)

Празицид-суспензія солодка - комплексний..

60.70 ₴

Bayer (Байєр) Дронтал (ціна за 1 табл)

Дронтал антигельмнінтний лікарський засі..

33.50 ₴

Показано з 1 по 3 із 3 (1 сторінок)

Засоби від глистів для котів

Таблетки від глистів для кішок

Глисти та гельмінти - це паразити, які проживають в організмі тварини, що саме по собі є дуже небезпечним. Такі паразити харчуються кров’ю, тканинами різних органів, та лімфою безпосередньо в організмі в якому проживають.  Бувають трьох видів: трематоди, нематоди, та цетостоди, різні по вигляду, але шкоди завдають всі однаково. Вони виділяють речовини які приводять до інтоксикації організму, алергічних реакцій чи навіть отруєння організму. Глисти пошкоджують тканини органів до яких присмоктуються, потрібно освідомити всю небезпеку яку можуть завдати глисти і при будь яких проявах відразу приступати до лікування.

Як зрозуміти що кота появились паразити, не обов’язково щоб кішка гуляла на дворі, ви самі можете принести личинки додому навіть не догадуючись про це, на своєму взутті, вступивши в калюжу, чи вступивши у фекалії. Також кішка може заразитися глистами поївши сиру рибу чи м'ясо. Котячі глисти можуть передатися людині, через слину чи випорожнення.  На початкових стадіях зараження присутність паразитів може бути взагалі не помітна, проте пізніше коли глисти розмножились і стає більше, виникають такі симптоми як: першочергово пропадає апетит у тварини, котик швидко втомлюється, худне, для маленьких котиків це відставання в рості, появляється розлад травлення (чергується запор з поносом), течуть очі, свербіння в області анального отвору. Такі ознаки можуть бути і при інших захворюваннях тому варто спочатку відвести кота до ветеринарного лікаря, який візьме аналізи та поставить діагноз, якщо це глисти то призначить найефективніше лікування.

Для того щоб розпочати лікування потрібно вияснити який вид глистів підхопив ваш домашній улюбленець, щоб це зробити, варто звернутися до вет лікаря, адже при незнанні виду паразитів можна лише нашкодити тварині.  Різні препарати призначені для лікування різних видів паразитів. Звичайно існують препарати які охоплюють лікування від різних видів глистів відразу.

Популярними препаратами які допоможуть вашому котику позбутися паразитів є:

  • Празітел,
  • Дірофен,
  • Пірантел,
  • Тронціл.

Для того щоб лікування проходило якомога ефективніше обов’язково потрібно прочитати інструкцію до тих чи інших таблеток.

Як дати таблетку коту

Не знаєте як заставити кота проковтнути таблетку? Для маленьких котів краще відразу брати суспензію. Якщо ви вже купили ліки в таблетках нічого страшного вам просто потрібно взяти котика на коліна, посадити спиною до себе, притримуючи однією рукою щелепу кота покласти на язик таблетку, після чого легенько притримуючи котові мордочку (щоб він не виплюнув таблетку), погладити по горлі, що викличе ковтальний рефлекс, якщо ваш котик ніяк не наважується на такі процедури, потрібно замотати його в рушник та повторити процедуру.

З турботою про Вашого домашнього улюбленця, PetCenter.

Середня вартість товарів в категорії Засоби від глистів для котів - 47.10 ₴
Діапазон цін: від 33.50 ₴ до 60.70 ₴
  Переваги для вас