Догляд за рослинами в акваріумі


Порівняння товарів (0)


AQUAYER Альгіцид+СО2 для боротьби проти водоростей

AQUAYER Альгицид + СО2 - унікальний засі..

45.00 ₴

Tetra PlantaMin (поживні елементи для акваріумних рослин) (Тетра)

Завдяки спеціальній формулі тривалої дії..

109.65 ₴

Tetra PlantaPro Micro (швидкодіючі мікроелементи і вітаміни) (Тетра)

Тетра ПлантаПро Мікро містить спеціальні..

213.00 ₴

Tropical AQUA PLANT (підживка для акваріумних рослин) (Тропікал)

AQUA PLANT рідкий препарат для під..

66.36 ₴

Tropical FERRO-AKTIV (для підгодівлі акваріумних рослин з залізом) (Тропікал)
Tetra CompleteSubstrate (субстрат, концентрат грунту з довгостроковим ефектом) (Тетра)
Tetra PlantaPro Macro (містить живильні макроелементи, як азот, фосфор і калій) (Тетра)
Tetra Crypto (таблетки для підгодівлі акваріумних рослин) (Тетра)

Таблетки для підгодівлі водних рослин, щ..

177.00 ₴

Tetra PlantaStart (добриво для акваріумних рослин) (Тетра)

Добриво для акваріумних рослин у вигляді..

256.60 ₴

Tetra CO2 Plus (поживний елемент для росту рослин) (Тетра)

CO2 - це основний поживний елемент для з..

194.15 ₴

Tetra CO2-Optimat (збагачує воду вуглекислим газом підвищує кисень) (Тетра)

Комплект оптимізації змісту вуглекислого..

586.05 ₴

Tetra CO2-Depot (додатковий флакон збагачує воду вуглекислим газом, підвищує кисень) (Тетра)
Показано з 1 по 12 із 12 (1 сторінок)

Догляд за рослинами в акваріумі

Догляд за рослинами в акваріумі

Живі рослини в акваріумі кращі за штучні - вони виробляють кисень, красиво виглядають і допомагають підтримувати баланс поживних речовин. За водною флорою потрібно доглядати, але зі спеціальними препаратами це не важко.

Що потрібно акваріумних рослин

Водні рослини менш вимогливі до харчування і навколишнього середовища, ніж риби. Але їм теж потрібно створювати підводяші умови і забезпечувати нормальне живлення. Щоб рослини в акваріумі були здоровими, їм потрібні:

  • pH від 6.5 до 7.0;
  • вуглекислий газ;
  • добрива;
  • освітлення.

Добрива і CO2 можна додати за допомогою спеціальних препаратів:

  1. Збагачувачів. Це підкормки та аератори, які заповнюють запас поживних речовин у воді і ґрунті.
  2. Субстратів – грунтів, збагачених поживними речовинами. Вони довго утримують поживні речовини і передають їх рослинам. Розмір частинок субстрату підібраний таким чином, щоб рослини швидко і міцно вкорінювалися.

Аератори заповнюють недолік вуглекислого газу у воді. Рибки видихають менше CO2, ніж потрібно рослинам - витративши весь газ, водна флора припиняє рости. Введення додаткового вуглекислого газу особливо важливо для акваріумів, в яких багато зелених рослин. Якщо у воді недостатньо CO2, рослини не зможуть використовувати мінерали з добрив і субстрату.

У підгодівлі і субстратах містяться макро- і мікроелементи, необхідні для здорового росту водної фауни. Макроелементи включають: кальцій, сульфати, фосфати, калій, натрій, азот і магній. Їх не потрібно додавати в акваріум часто - зазвичай з «поставками» справляються самі рибки і залишки їх корму. Потребу в мікроелементах потрібно задовольняти частіше - вони потрібні для підтримки фотосинтезу, нормального засвоєння азоту і клітинного метаболізму водних рослин. Додавати потрібно залізо, марганець, цинк, бор, мідь, кобальт і молібден.

Препарати з макро- і мікроелементами випускаються у формі таблеток, субстратних сумішей або рідин. Рідини потрібно додавати в воду частіше, а поживні речовини у твердій формі можуть «працювати» в акваріумі до року. Ефективність рідких і твердих препаратів однакова - форма вибирається за зручністю використання.

Хто виробляє препарати для акваріумних рослин

Відповідні препарати для водних рослин випускають і вітчизняні, і зарубіжні виробники. Лідери галузі - бренди Aquayer, Tetra і Tropical.

Aquayer - українська компанія, яка розробляє інноваційні продукти для акваріумів і ставків. Aquayer пропонує більше 10 видів добрив і 2 види грунту для водоростей. Добрива розраховані на різний тип і населення акваріумів, деякі препарати очищують воду від токсичних елементів. Склад грунту допомагає рослинам подолати стрес від пересадки і захиститися від хвороб коріння. Повний набір макро- і мікроелементів допоможе водоростям вирости навіть в новому акваріумі, де риби і залишки їжі ще не створили необхідний «запас» речовин.

Tetra - німецька компанія, яка виробляє повний спектр товарів для прісноводних і морських акваріумів. Для прісноводних рослин є 2 види субстратів, насичених вітамінами, аератор CO2 і змінні балони для нього, мінеральні комплекси у вигляді таблеток і рідин.

Tropical - польський бренд товарів для акваріумних риб. Для рослин з прісноводних акваріумів він пропонує 6 видів добрив: з азотом і фосфором, мультимінеральні, з кобальтом, з калієм, з залізом і з органічним вуглецем. Також у Tropical є 2 види комплексних добавок для морських акваріумів.

Продукція випускається в різних формах, з мінливим поєднанням мінералів і додаткових поживних речовин. Ви можете підібрати засоби навіть для найбільш складної екосистеми акваріума (наприклад, з чутливими креветками).

Середня вартість товарів в категорії Догляд за рослинами в акваріумі - 315.53 ₴
Діапазон цін: від 45.00 ₴ до 586.05 ₴
  Переваги для вас