Турбінні помпи для акваріумів


Порівняння товарів (0)


Показано з 1 по 1 із 1 (1 сторінок)

Турбінні помпи для акваріумів

Основна функція помпи - прокачування води в акваріумі. У процесі роботи даного пристрою вода насичується киснем за рахунок виділення маленьких бульбашок. Насичення води киснем є одним із найважливіших умов, які потрібні для забезпечення комфортного середовища для проживання риб в акваріумі.

Турбінні помпи: призначення

Помпи (насоси), залежно від способу експлуатації, можуть бути зовнішніми або зануреними. Якщо у вас встановлений невеликий акваріум, то більше підійде зовнішня помпа, яка не буде займати великої кількості підводного простору. Якщо ж ви є власником акваріума великого об’єму, то рекомендуємо вам придбати занурювальну помпу.

Сучасні виробники виготовляють турбінні помпи, які є підходящим варіантом як для прісноводних, так і для морських акваріумів. Помпа необхідна для здійснення подачі води в стерилізатори та фільтри. З її допомогою в акваріумі можна створити водоспади та струмочки.

Помпи можуть також використовуватися для підключення різних пристроїв, що забезпечують нормальне функціонування акваріума. Наприклад, вони можуть знадобитися для підключення зовнішніх біофільтрів і ультрафіолетових стерилізаторів. Турбінні помпи прості й зручні в експлуатації. Вони дають можливість регулювати напрямок потоку води.

Турбінна помпа для акваріума: особливості вибору

Вибираючи насос для акваріума, зверніть увагу на відповідність потужності помпи об’ємам вашого акваріума. Що більший акваріум, то більш потужна помпа для нього знадобиться. Тільки таким чином вийде створити інтенсивний потік води в акваріумі.

Щоб не помилитися у виборі, рекомендуємо вам користуватися продукцією від надійних перевірених виробників. Перед покупкою також можна проконсультуватися у фахівців.

До основних характеристик будь-яких помп і насосів відносяться:

  • об’єм води, яку пристрій здатний прокачати за одну годину,
  • висота підйому води.

Висока ефективність турбінних помп робить їх ідеальними пристроями для аерації води. Більшість пристроїв комплектуються безступінчастою системою регулювання ефективності, яка виконується у вигляді ергономічної ручки. Ви самостійно зможете пристосувати потік води під потреби будь-якого акваріума.

Турбінні помпи для акваріумів купити

Вартість акваріумної помпи буде залежати від функціональності і продуктивності конкретної моделі. Купити турбінні помпи для акваріумів різного об'єму ви можете в нашому інтернет магазині. Зробіть замовлення на сайті або зв'яжіться з нами за вказаним номером телефону.

Найпопулярніші товари в категорії Турбінні помпи для акваріумів: Aquael (Акваель) CIRCULATOR циркулятор для очищення води і аерації в прісноводних акваріумах
Середня вартість товарів в категорії Турбінні помпи для акваріумів - 546.00 ₴
Діапазон цін: від 546.00 ₴ до 546.00 ₴
  Переваги для вас