Піддони для акваріумів


Порівняння товарів (0)


Природа Піддон овальний для акваріума

природа піддон овальний для акваріума Пі..

168.95 ₴

Природа Піддон панорамний

природа піддон панорамний Піддони для ак..

116.05 ₴

Природа Піддон прямий для акваріума

природа піддон прямий для акваріума Підд..

168.95 ₴

Природа Піддон кутовий

природа піддон кутовий Піддони для аквар..

629.55 ₴

Показано з 1 по 4 із 4 (1 сторінок)

Піддони для акваріумів

Вирішили створити заспокійливу атмосферу в своєму будинку за допомогою акваріума з рибками, проте не знаєте, які додаткові опції доведеться докупити? При покупці акваріума вам додатково знадобляться не тільки кришка та підставка під акваріум, а й спеціальні піддони. Вони не тільки виконуватимуть естетичну функцію, а й допоможуть захистити підставку від подряпин і пошкоджень.

Піддони для акваріумів

Наявність вільного простору між склом акваріума та піддоном дозволяє збирати в себе всю зайву воду при обслуговуванні. Таким чином, вона швидко випаровується і не застоюється. Піддон є незамінним аксесуаром, оскільки з його допомогою легко вирівнюється поверхня під склом, а акваріум стає повністю придатним до експлуатації.

Шайби, розташовані всередині піддону, сприяють високій стійкості. Форма піддону безпосередньо залежить від форми вашого акваріума.

Він може бути:

  • панорамним,
  • овальним,
  • прямокутним.

Менш популярними є трикутні піддони, а також моделі інших складних форм.

Не тільки форма, але й розмір піддону повинні чітко відповідати габаритам акваріума. Колір даних аксесуарів також може бути різноманітним. Піддони для акваріумів, представлені на нашому сайті, виготовляються з високоякісного пластику, за рахунок чого відрізняються тривалим терміном експлуатації.

Піддон для акваріума - важливий аксесуар

Існує думка, що покупка піддону для акваріума зовсім не обов'язкова і що цілком достатньо буде просто придбати підставку. Однак не забувайте, що за допомогою піддону ви зможете вберегти підставку від подряпин і негативного впливу вологи. Якщо ви заощадите на покупці якісного піддону, то пізніше вам не уникнути виникнення тріщин на склі, пошкодження і деформації меблів.

Дотримуючись усіх заходів безпеки під час установки акваріума, ви убезпечите себе від можливих неприємностей і зайвих витрат коштів. Піддон дозволяє рівномірно розподілити вагу акваріума на всю поверхню підставки, на якій він розміщується. За рахунок того, що тумби для акваріумів переважно виготовляються з дерева, контакт такої поверхні з вологою вкрай небажаний, тому купівля піддону є дуже важливою.

Піддони для акваріумів купити

Вибрати піддони та інші аксесуари для акваріумів можна на сайті нашого інтернет магазину. У нас ви знайдете всі необхідні товари і зможете вибрати найбільш підходящий варіант із асортименту представленої продукції.

Детальнішу інформацію про способи покупки і доставки ви знайдете на нашому сайті, а всі запитання можете поставити за вказаним номером телефону.

Середня вартість товарів в категорії Піддони для акваріумів - 372.80 ₴
Діапазон цін: від 116.05 ₴ до 629.55 ₴
  Переваги для вас