Лампи для акваріумів


Порівняння товарів (0)


Hagen (Хаген) лампа Sun-Glo

У програмі "Hagen" особливе мі..

255.10 ₴

Hagen (Хаген) лампа Aqua-Glo

Спеціальні лампи Aqua-Glo сприяють утвор..

379.00 ₴

Hagen (Хаген) лампа Power-Glo

Лампи з сильним синім спектром (температ..

330.10 ₴

Hagen лампа Flora-Glo

Випромінюють м'який рожевий світло. ..

282.00 ₴

Hagen (Хаген) лампа Life-Glo

Відмітна риса даних ламп - вбудований ре..

418.80 ₴

Показано з 1 по 5 із 5 (1 сторінок)

Лампи для акваріумів

Для того щоб мешканці вашого акваріума відчували себе комфортно і затишно, необхідно створити для них всі необхідні умови. Для цього необхідно подбати про те, щоб умови в акваріумі були максимально наближеними до природних.

Лампи для рептилій

Тварини, що живуть в тераріумах, не здатні довгий час обходитися без енергії тепла і світла. Відтворити природні умови в акваріумі дозволяють спеціальні тераріумні лампи.

На нашому сайті запропоновані лампи та світильники для тераріумів, які допоможуть відтворити діапазони світла, які необхідні рептиліям:

  • видимий,
  • ультрафіолетовий,
  • інфрачервоний.

Правильно організоване освітлення допоможе забезпечити потреби всіх жителів тераріуму в метаболізмі.

Ми пропонуємо лампи для тераріумів, які при повсякденному використанні благотворно впливають на рептилій, амфібій і птахів. Ультрафіолетові елементи будуть сприяти поліпшенню кісткових тканин і стимулюванню фізіологічних процесів. Лампа, що імітує денне світло, виробляє яскраві білі промені, які забезпечують прискорення росту рослин і створюють комфортну атмосферу для тварин. Даний тип лампи підходить для використання в тераріумах зі щільною кришкою, а також у тераріумах сіткового типу.

За допомогою ламп денного світла підвищується температура в тераріумі, а також регулюються фізіологічні процеси рептилій. Для даних цілей використовуються також дзеркальні інфрачервоні тераріумні лампи.

Світильники і тераріумні лампи

Купівля якісного світильника має дуже велике значення, оскільки від цього буде залежати пожежна та електрична безпека у вашому домі. Тому рекомендуємо вам не економити на покупці лампи для тераріуму.

Більшість тераріумних рептилій потребують опромінення ультрафіолетом із певною інтенсивністю спектра. Таким чином, виробляється вітамін D3, який сприяє засвоєнню кальцію. Правильне ультрафіолетове випромінювання також допомагає уникнути безлічі захворювань.

Тераріум повинен висвітлюватися ультрафіолетовим світлом протягом 10-12 годин. У нічний час доби лампу рекомендується відключати, щоб дати тваринам можливість відпочити повноцінно. Вночі допускається запалювати інфрачервоні лампи. Вони забезпечать комфортні умови рептиліям, що ведуть нічний спосіб життя.

Лампи для рептилій купити

Якщо ви визначилися з розміром, типом лампи та іншими важливими параметрами, зверніться до наших торговельних спеціалістів за телефоном або оформіть замовлення на сайті. Ми гарантуємо високу якість товарів і доступні ціни. Вся необхідна інформація є на сайті.

Середня вартість товарів в категорії Лампи для акваріумів - 336.95 ₴
Діапазон цін: від 255.10 ₴ до 418.80 ₴
  Переваги для вас