Кришки для акваріумів


Порівняння товарів (0)


Природа Кришка акваріумна кругла

Діаметр: 21,5 см ..

445.30 ₴

Природа Кришка акваріумна панорамна

природа кришка акваріумна панорамна Криш..

461.30 ₴

Природа Кришка акваріумна кутова

природа кришка акваріумна кутова Кришки ..

1304.60 ₴

Природа Кришка акваріумна пряма

природа кришка акваріумна пряма Кришки д..

845.30 ₴

Природа Кришка акваріумна овальна

природа кришка акваріумна овальна Кришки..

845.30 ₴

Показано з 1 по 5 із 5 (1 сторінок)

Кришки для акваріумів

Існує кілька різновидів акваріумів. Залежно від своєї конструкції, вони діляться на відкриті та закриті. Акваріум закритого типу оснащується акваріумної кришкою або покривним склом. Відкриті акваріуми, в свою чергу, не мають скла або спеціальних кришок. Подібний варіант буде підходящим для приміщень, в яких спостерігається низька вологість повітря. Найбільш поширеним вважається закритий акваріум.

Кришки для акваріумів та їхні функції

Найбільш очевидною функцією кришки для акваріума є естетична. За допомогою кришки можна прикрити верхню частину акваріума, куди не потрапляє вода та залишається вапняний наліт.

Друга важлива функція кришки - це захист. Мова йде не тільки про захист акваріума від зовнішнього впливу (пил, домашні тварини та ін.). Проблема в тому, що деякі види рибок лякаються різких рухів в приміщенні та можуть просто вистрибнути з акваріума. Третьою функцією кришки для акваріума є вмонтоване підсвічування.

Акваріумна кришка виконує також наступні важливі функції:

  • запобігання випаровуванню води (за рахунок того, що акваріум створює конденсат, зменшується рівень води в резервуарі; завдяки кришці конденсат не виходить назовні і повертається назад до акваріуму);
  • сприяння фільтрації (наявність у кришці спеціальних технологічних роз'ємів дозволяє провести крізь них шнури і дроти);
  • вентиляція (повітря проникає в акваріум за допомогою спеціальних отворів).

Кришка для акваріума: особливості вибору

Першою властивістю резервуара, на яку необхідно звернути увагу, є його розміри по зовнішній стороні скла. Наступним важливим критерієм є наявність/відсутність підсвічування та його потужність. Якщо вам необхідно більш потужне освітлення, ніж у стандартних моделях, то вам слід купити кришку для акваріума на замовлення. Це пояснюється тим, що в стандартних кришках для вирощування специфічних акваріумних рослин буває недостатньо світла.

Купівля кришки на акваріум з переднім овальним склом вимагає особливої ​​уваги. Справа в тому, що акваріум і кришка повинні бути виготовлені одним і тим самим виробником. В іншому випадку, навіть за однакових заявлених розмірів, кришка може не підійти під ваш акваріум.

Найкращим варіантом буде покупка кришки разом із акваріумом. Однак, навіть якщо ви впустили таку можливість, серед усього розмаїття сучасних моделей буде не важко знайти підходящий варіант.

Кришка для акваріума купити

Щоб купити кришку для акваріума, оцініть асортимент продукції, представленої в нашому інтернет-магазині та підберіть найбільш підходящий варіант для свого акваріума. У нас представлений широкий діапазон цін і різноманітні за своїми габаритами і формою кришки для акваріумів. Більш детальну інформацію про покупку ви можете знайти на нашому сайті або поставити питання, зателефонувавши за вказаним номером телефону.

Середня вартість товарів в категорії Кришки для акваріумів - 874.95 ₴
Діапазон цін: від 445.30 ₴ до 1304.60 ₴
  Переваги для вас