Компресори для акваріумів


Порівняння товарів (0)


Aquael (Акваель) OXYBOOST PLUS помпа для подачі кисню в акваріум
Aquael (Акваель) Компресор OXYPRO

     перший повіт..

1256.70 ₴

Показано з 1 по 2 із 2 (1 сторінок)

Компресори для акваріумів

Для того щоб забезпечити у вашому акваріумі атмосферу, придатну для життя риб і рослин, його необхідно насичувати киснем. Для таких цілей найбільш підходящим пристроєм будуть компресори для акваріумів.

Акваріумні компресори

Сучасний компресор для акваріума може бути професійним або автономним. Дане обладнання може мати різний рівень шуму при роботі. Наприклад, професійний компресор призначений для акваріумів, які потребують потужної подачі повітря або мають великі об’єми.

Робота автономних акваріумних компресорів здійснюється за допомогою батарейок. Дані пристрої дуже зручні при експлуатації та особливо практичні в ситуаціях, коли відключають електрику. Компресори одноканального та двоканального типу мають невеликі габарити, безшумні та довговічні.

При виборі компресора визначальними факторами є його потужність і габарити акваріума. Здоров'я і комфорт мешканців вашого акваріума безпосередньо залежать від ступеня шуму. Компресор для акваріума допоможе значно продовжити термін життя ваших рибок.

Різновиди акваріумних компресорів

Виділяють два основних типів компресорів для акваріума:

  • поршневі,
  • мембранні.

Мембранний компресор - стандартний пристрій для насичення акваріума киснем, яким користується більшість акваріумістів. Він подає в акваріум повітря по трубці за рахунок скорочення гумової мембрани. Подібні компресори найчастіше відрізняються невисокою потужністю, мають від одного до шести каналів і можуть бути як із регулюванням, так і без нього.

Поршневий компресор, як випливає з назви, здійснює подачу повітря за допомогою поршня. Даний пристрій володіє високою потужністю та більш високим рівнем шуму, ніж мембранні компресори. Він призначений для подачі великої кількості повітря у великі акваріуми.

Для чого потрібні акваріумні компресори?

Аерація води є дуже важливою умовою. Вона дозволяє збільшити проточність ґрунту, а також створити необхідні умови для нормальної життєдіяльності бактерій ґрунту. Дані бактерії перешкоджають накопиченню і загниванню органічних залишків і запобігають утворенню шкідливих для риб газів (аміаку, метану і сірководню).

Акваріумні компресори розробляються за допомогою енергозберігаючих технологій і володіють високою продуктивністю. Вони не займають багато місця і стануть незамінною покупкою для всіх акваріумістів.

Компресор для акваріума купити

Інформацію з питань покупки і вибору акваріумних компресорів ви можете знайти на нашому сайті або звернутися до наших торговельних менеджерів за телефоном, вказаним в «Контактах».

Найпопулярніші товари в категорії Компресори для акваріумів: Aquael (Акваель) Компресор OXYPRO, Aquael (Акваель) OXYBOOST PLUS помпа для подачі кисню в акваріум
Середня вартість товарів в категорії Компресори для акваріумів - 816.50 ₴
Діапазон цін: від 376.30 ₴ до 1256.70 ₴
  Переваги для вас