Зовнішні фільтри для акваріумів


Порівняння товарів (0)


Tetra EX Plus зовнішній фільтр (Тетра)

Ефективний зовнішній фільтр для оптималь..

2947.35 ₴

Aquael (Акваель) Фільтр зовнішній MULTIKANI 800 (від 20 до 320 л)
Aquael (Акваель) Зовнішній каністровий фільтр VERSAMAX

велика фільтраційна ємність можливі..

1098.80 ₴

Показано з 1 по 3 із 3 (1 сторінок)

Зовнішні фільтри для акваріумів

Вирішили придбати акваріум, однак переживаєте, що якість вашої води негативно позначиться на здоров'ї рибок? Не варто турбуватися, оскільки покупка фільтра є необхідною умовою для всіх власників акваріумів. У даній статті піде мова про зовнішній фільтр для акваріумів.

Зовнішні акваріумні фільтри

У конструкцію даного пристрою входить два основних елементи: турбінна голівка або насос (призначені для прокачування води), а також патрон із фільтруючим матеріалом. Принцип роботи зовнішнього фільтра простий і зрозумілий: за допомогою даного апарату вода прокачується через фільтруючий матеріал.

До основних завдань, які виконує зовнішній фільтр для акваріума, відносяться наступні:

  • освітлення води і очищення акваріумного середовища від каламуті;
  • перемішування нижніх і верхніх шарів води, яке дозволяє виробляти газообмін акваріумної води з повітрям у приміщенні;
  • розщеплення продуктів життєдіяльності, які виділяють мешканці акваріума.

Зовнішні фільтри для акваріума: переваги

Купівля зовнішнього фільтра має ряд таких переваг:

  • простий догляд за фільтром (очищення біосередовища відбувається з поділом на декілька функцій, про які ми писали вище, тому під час миття акваріума вам знадобиться мити тільки губку механічного очищення);
  • додаткова аерація акваріумної води;
  • практично безшумна робота установки;
  • великий об’єм фільтруючих елементів, який сприяє вирощуванню колоній корисних бактерій (у внутрішніх фільтрах такий об’єм значно менший).

Якщо об’єм вашого акваріума перевищує 150 літрів, то найбільш підходящим варіантом для нього стане саме зовнішній тип фільтрів. Це пояснюється тим, що внутрішній фільтр не зможе забезпечити настільки ж ефективну фільтрацію акваріумної води, а також достатню кількість матеріалу для фільтрації, на якому будуть осідати корисні бактерії. У будь-якому зовнішньому фільтрі додатково можуть розташовуватися засоби для видалення нітратів і фосфатів, а також активоване вугілля.

Сучасні зовнішні фільтри здатні постійно підтримувати біологічну чистоту і прозорість води в акваріумі. Вони дозволяють зробити воду не тільки чистою, а й максимально наближеною до природного середовища.

Зовнішній фільтр для акваріума купити

На нашому сайті ви зможете знайти все необхідне акваріумне обладнання. Щоб купити зовнішній акваріумний фільтр, ознайомтеся з товарами, запропонованими на нашому сайті. Ми гарантуємо високу якість продукції, широкий вибір і доступні ціни. Всю необхідну інформацію ви можете знайти на сайті або звернувшись за додатковими відомостями за вказаним номером телефону.

Середня вартість товарів в категорії Зовнішні фільтри для акваріумів - 2023.08 ₴
Діапазон цін: від 1098.80 ₴ до 2947.35 ₴
  Переваги для вас