Фільтр для акваріума


Виберіть підкатегорію

Порівняння товарів (0)


Aquael (Акваель) FAN FILTER 1, 2, 3 внутрішній фільтр
Resun (Ресан) Magic - внутрішній фільтр Jet filter

MAGIC-JET - Серія Три в Одному це універ..

181.70 ₴

Tetra EX Plus зовнішній фільтр (Тетра)

Ефективний зовнішній фільтр для оптималь..

2947.35 ₴

Aquael (Акваель) UNIFILTER внутрішній фільтр

     Два способи ..

482.80 ₴

Aquael (Акваель) Фільтр зовнішній MULTIKANI 800 (від 20 до 320 л)
Aquael (Акваель) UNIFILTER UV (з ультрафіолетовими діодами)
Aquael (Акваель) Зовнішній каністровий фільтр VERSAMAX

велика фільтраційна ємність можливі..

1098.80 ₴

Tetra EasyCrystal 250 (від 15 до 40 літрів) внутрішній фільтр (Тетра)

акваріумні внутрішні фільтри для кристал..

561.30 ₴

Aquael (Акваель) Внутрішній фільтр TURBO FILTER

     Висока якіст..

837.50 ₴

Tetra EasyCrystal FilterBox 300 внутрішній фільтр (від 40 до 60 л) (Тетра)

Акваріумні внутрішні фільтри з відділом ..

673.90 ₴

Tetra EasyCrystal FilterBox 600 внутрішній фільтр (від 50 до 150 л) (Тетра)

Внутрішній акваріумний фільтр з відсіком..

849.65 ₴

Tetra Brillant Filter внутрішній фільтр (до 100л) (Тетра)

Внутрішній фільтр з фільтруючою губкою і..

145.05 ₴

Tetra IN plus внутрішній фільтр (Тетра)

Потужний і зручний внутрішній фільтр для..

673.50 ₴

Показано з 1 по 13 із 13 (1 сторінок)

Фільтр для акваріума

Фільтр для акваріума: створіть рибкам правильну атмосферу!

Щоб ваші рибки довго жили, були здоровими, активними і красивими, потрібно створити для них особливі умови за допомогою різних пристроїв. Один з найважливіших пристроїв - акваріумний фільтр, що дозволяє очищувати воду. Інтернет-магазин PetCenter допоможе вибрати найкращий фільтр для домашнього «підводного світу».

Як працює фільтр для акваріума

В природних умовах проточна вода постійно очищається і оновлюється звичайним шляхом. В акваріумі руху води немає - її доводиться чистити примусово, за допомогою фільтра. Принцип роботи приладу простий - спочатку він забирає воду, потім очищує її і випускає назад в акваріум.

Існує кілька видів фільтрації води:

 1. Механічний. Усунення сміття шляхом пропуску води через пористу губку. Губка утримує сміття (тому її потрібно промивати), а очищену воду випускає назад.
 2. Хімічний. Видалення відходів шляхом фільтрації через активоване вугілля. Ця речовина видаляє з води аміак і неприємні запахи.
 3. Біологічний. Перетворення аміаку на нешкідливі для акваріумних мешканців речовини. Для цього використовуються спеціальні корисні бактерії.

Всі три типи фільтрації використовуються при очищенні акваріумної води, часто використовуючи одночасно в одному приладі.

Яким повинен бути фільтр для акваріума

Ідеальний фільтр для акваріумної води повинен бути:

 • надійним;
 • безшумним;
 • компактним;
 • ефективним;
 • нескладним в обслуговуванні;
 • економним (споживати мінімум енергії).

Добре, якщо пристрій додатково здатен насичувати воду киснем - тоді він здатен замінити і компресор. Можна також купити фільтр для акваріума з дощувалкою - це прилад, який додатково збагачує акваріум киснем, і дзюрчить, як міні-водоспад.

Основні типи фільтрів:

 1. Зовнішній. Корпус з фільтром розташовується поза акваріумом (підвішується на стінку або під дно), від нього відходить трубка і занурюється в воду. Трубкою вода піднімається і проходить 3 види очищення. Плюси моделі: вона високопродуктивна, не займає місце в акваріумі, не псує вигляд. Мінуси - більш висока вартість і складний догляд.
 2. Внутрішній. Розташовується в ємності з водою, володіє помпою, проганяє воду через губчастий фільтр. Виконує 2 види очищення - механічний та біологічний. Плюси – дешева ціна, простота в догляді, мінус - займає корисний простір.

Бувають також донні фільтри, які укладаються на дно і маскуються акваріумним грунтом. Але вони складні і непридатні для великих ємностей.

Плюси і мінуси різних фільтруючих елементів

Фільтруючі елементи (наповнювачі) відрізняються по ряду параметрів:

 1. Губчастий фільтр - найпопулярніший. Це дрібно- або великопориста губка (поролон і т.д.), через яку примусово пропускається вода. На губці осідає механічний сміття (залишки корму, частинки рослин і т.д.). Промивати губку потрібно 1 раз на 2 тижні, щоб пристрій працював належним чином.
 2. Активоване вугілля - більш ефективний наповнювач. Він чистить воду в акваріумі хімічним способом. Однак вугілля може мимоволі викинути в воду шкідливі домішки і отруїти рибок. Тому використовуйте такий фільтр тільки якщо потрібно прибрати з води залишки ліків.
 3. Пориста кераміка - ефективний сучасний наповнювач. Проводить біоочищення. Застосовується в комплекті з механічними фільтрами.
 4. Торф'яні гранули - дозволяють відтворити особливі біотопи. Очищують воду і надають їй м'якої кислотності (актуально для деяких видів рибок). Увага: підфарбовують воду, можуть зробити її кольору світлого чаю.

В інтернет-магазині PetCenter ви зможете вибрати будь-який фільтр для акваріума. Не забудьте, тривалість і якість його роботи залежать від регулярного чищення та миття.

Середня вартість товарів в категорії Фільтр для акваріума - 0.00 ₴
Діапазон цін: від 0.00 ₴ до 0.00 ₴
  Переваги для вас