Аксесуари для акваріумів


Порівняння товарів (0)


Aquael (Акваель) MINI UV LED

усуває водорості та інші патогени д..

536.38 ₴

Trixie відсадник для риб 6292 (Тріксі)

- Пластикова рамка з сіткою (поліестер..

69.60 ₴

Trixie відсадник для риб (Тріксі)

- пластик - Для нересту і вирощування м..

107.20 ₴

Показано з 1 по 3 із 3 (1 сторінок)

Аксесуари для акваріумів

У наші дні існує безліч аксесуарів для акваріумів, які не тільки дозволяють створити оригінальний зовнішній вигляд підводного світу, але й відрізняються високою практичністю та функціональністю. До найбільш поширених акваріумних аксесуарів відносяться відсадники для риб, градусники, годівниці, щітки, засоби по догляду за рослинами і сифони для акваріумів.

Аксесуари для акваріумів

Годівниці для акваріумів - це найбільш популярний і корисний аксесуар. Вони дозволяють уникнути розповзання корму по всій поверхні води в акваріумі. Годівниці можуть бути механічними або автоматичними. Другий тип є незамінним у випадку тривалої відсутності господарів.

Сифони відносяться до того типу аксесуарів, який підбирати рекомендується індивідуально. Для когось вирішальну роль може зіграти тип конструкції, для інших же вирішальною може стати висота сифона.

Із вибором щіток і скребків труднощів, як правило, не виникає. Щітки дозволяють очищати шланги зовнішніх фільтрів. Шкребки використовуються для очищення скла та можуть бути магнітними або на лезі.

Відсадники для риб

Кожному акваріумісту рано чи пізно доводиться зіткнутися з проблемою, коли необхідно пересадити рибок для того, щоб зберегти мальків для розведення. Для такої мети найбільш зручним аксесуаром стане відсадник для риб. Даний аксесуар також може знадобитися вам, щоб пересаджувати рибок на час чищення акваріума.

Існує три основних види відсадників, серед яких:

  • сітчасті;

Представляють собою м'яку сітку, натягнуту на жорсткий каркас. Оскільки даний аксесуар розміщується в загальному акваріумі, окремого водного середовища для нього не потрібно. До стінки акваріума сітчастий відсадник кріпиться за допомогою присосок або гачків, що чіпляються за верхній край акваріума.

  • прозорі;

Виробляються з твердого матеріалу (прозорий пластик, скло або оргскло). Можуть вільно плавати в загальному акваріумі або кріпитися до його стінок. Прозорий відсадник абсолютно безпечний для мальків, проте необхідно регулярно стежити за чистотою води в ньому.

  • комбіновані.

Одна стінка такого відсадника виготовляється зі щільної сітки, а три інші – з пластику або оргскла. В даному випадку мальки будуть рости в природному середовищі, не наражаючись на небезпеку. Вам лише буде необхідно регулярно стежити за тим, щоб сіточка підтримувалася в чистоті.

Аксесуари для акваріумів купити

Пропонуємо вам придбати якісні аксесуари для акваріумів у нашому інтернет магазині. Всю необхідну інформацію представлено на сайті. Додаткові запитання ви можете поставити, зв'язавшись із нами за теелфоном або по електронній пошті.

Найпопулярніші товари в категорії Аксесуари для акваріумів: Trixie відсадник для риб 6292 (Тріксі), Trixie відсадник для риб (Тріксі), Aquael (Акваель) MINI UV LED
Середня вартість товарів в категорії Аксесуари для акваріумів - 302.99 ₴
Діапазон цін: від 69.60 ₴ до 536.38 ₴
  Переваги для вас